Menu

Selfie stick teleskopowy rozsuwany kijek do selfie statyw z pilotem Bluetooth gimbal jednoosiowy czarny

Cechy produktu

  • Producent Hurtel 

Opis

Selfie stick teleskopowy rozsuwany kijek do selfie statyw z pilotem Bluetooth gimbal jednoosiowy

Marzysz o robieniu ładnych fotografii w różnych, w tym dynamicznych ujęciach? Selfie stick sprawdzi się w tej roli nadzwyczajnie. Pozwala obsługiwać aparat w telefonie za pośrednictwem pilota Bluetooth. Doskonałe rozwiązanie na wakacje, do robienia zdjęć produktowych i innych, w których liczy się wysoka jakość bez jakiegokolwiek drgania.

Specyfikacja

  • Materiał: stop aluminium + ABS + PC
  • Waga: około 235 gramów
  • wymiar: 86 cm (maksymalny) i 20,5 cm (złożony)
  • Połączenie bluetooth: 4,2
  • Napięcie: 5V

Gimbal jednoosiowy niweluje wstrząsy

Uchwyt ma możliwość stabilizacji obrazu w jednej osi. Dzięki czemu systemowi antywstrząsowemu możesz robić nieprzeciętne zdjęcia także wtedy, gdy jesteś w ruchu. Łap każdy niezwykły moment bez zatrzymywania się!

stabilne trzymanie

Ten uchwyt zapewnia nadzwyczajnie trzymanie smartfona, bez drgań i ryzyka wypadnięcia. To zasługa konstrukcji i potrójnego łączenia dla maksymalnej stabilności.

3 tryby pracy

  1. Umieść telefon na jednostajnym stojaku.
  2. Skróć kij i potraktuj towar jako statyw.
  3. Potraktuj jak kijek do robienia selfie i wysuń na odległość choćby 86 centymetrów.

Łatwe podłączanie i regulacja

Aby sparować uchwyt z telefonem, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych aplikacji. Starczy,zbratasz obydwa urządzenia za pomocą bluetooth i gotowe!

Telefon umieszczony w uchwycie możesz ustawiać pod kątem 90 poziomów. Przekręcaj luźno w dowolnym kierunku, żeby uzyskać nieprzeciętne ujęcie do przesyłania obrazów, robienia fotografii i nagrywania. W tym celu skorzystaj z przycisków umieszczonych na obudowie.

Maksymalna długość kijka to aż 86 cm, co zezwala na robienie zdjęć z obszernej odległości. Dzięki teleskopowemu elementowi zachowasz wspaniałą perspektywę, a twarze i sylwetki będą korzystnie widoczne na fotografiach i zachowają proporcje.

przenośny gadżet

Przenoszenie uchwytu jest proste i wygodne. Urządzenie po złożeniu jest smukłe i waży zaledwie 200 gramów. Zmieścisz je w torbie lub plecaku i zabierzesz ze sobą gdziekolwiek zechcesz.

Ładowanie

Gadżet naładujesz bezpośrednio, podpinając do gniazdka. Po pełnym naładowaniu możesz obsługiwać go zdalnie przez około 8 godzin lub na kiju poprzez około 3 godziny.

Estetyczne wykonanie

Stojak jest konkretnie produkowany. Ma wygodne pokrętło do blokowania ramion po włożeniu telefonu i silikonowe komponenty przeciwpoślizgowe, które nie rysują blatu ani smartfona. Telefon umieść w obudowie i dokręć ramiona,jednostajnie go trzymały. Naciśnij przycisk i przytrzymaj, by podłączyć bluetooth. Świecąca niebieska lampka oznajmia o wydajnym podłączeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.