Menu

Takamine GD30-NAT gitara akustyczna

Cechy produktu

  • Producent Takamine 

Opis

Gitara akustyczna Takamine GD30 GD30 nieprzeciętnie nadaje się do różnorodnych stylów muzycznych dając muzykowi spory zakres możliwości. Dzięki zastosowaniu płyty wierzchniej z litego świerku gitara ma bogate brzmienie o idealnym rezonansie.

Wąski gryf gwarantuje najwyższy komfort gry. Kolejny model producenta Takamine, która produkcję gitar rozpoczęła już w 1962 roku. Na początku producent posiadała tylko śladowy sklepik u podnóża góry Takamine, od której wzięła się nazwa tej producenta.

Ważnym rozdziałem w historii Takamine, jest wstąpienie do firmy w 1968 roku renomowanego i utalentowanego lutnika Mr. Mass Hirade. Już po kilku latach współpracy, gitary Takamine znane były na całym świecie.

Po ponad 50-letnim doświadczeniu w produkowaniu gitar, Takamine może poszczycić się swoją genialną opinią, na temat ich gitar nad wyraz wysokiej jakości. Specyfikacja: wariant korpusu: Dreadnought Płyta wierzchnia: Lity Świerk Boki i spód: Mahoń Gryf: Mahoń Podstrunica: Palisander Progi: 20 Skala: 25.3" (643 mm) Klucze: Chrome Die-Cast Mostek: Palisander Hardware: Chromowany Wykończenie korpusu: połysk Kolor: Naturalny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.