Menu

Takamine GN20-NS gitara akustyczna Płacąc przelewem przesyłka gratis!

Cechy produktu

  • Producent Takamine 

Opis

Gitara akustyczna Takamine GN20 Takamine GN20 to kompaktowa gitara akustyczna o perfekcyjnym brzmieniu. Instrument ten wyśmienicie nadaje się dla muzyków poszukujących gitary w interesującej cenie. Dzięki zastosowaniu płyty wierzchniej z litego cedru, gitara ma niezwykle ciepłe brzmienie które znajduje wielu miłosników, jednocześnie wśród muzyków jak i słuchaczy.

Kolejny model marki Takamine, która produkcję gitar rozpoczęła już w 1962 roku. Na początku marka posiadała tylko znikomy sklepik u podnóża góry Takamine, od której wzięła się nazwa tej firmy. Ważnym rozdziałem w historii Takamine, jest wstąpienie do firmy w 1968 roku szanowanego i utalentowanego lutnika Mr.

Mass Hirade. Już po kilku latach współpracy, gitary Takamine znane były na całym świecie. Po ponad 50-letnim doświadczeniu w wytwarzaniu gitar, Takamine może poszczycić się swoją doskonałą opinią, na temat ich gitar bardzo wysokiej jakości.

Specyfikacja: typ korpusu: Nex Płyta wierzchnia: Lity Cedr Boki i spód: Mahoń Gryf: Mahoń Podstrunica: Palisander Progi: 20 Skala: 25.3" (643 mm) Klucze: Chrome Die-cast Mostek: Palisander Hardware: Chrome Wykończenie korpusu: Satynowe Kolor: Naturalny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.