Moje konto
  • PARADYŻ - ARKESIA BEIGE POLER 29,8x59,8 PARADYŻ - ARKESIA BEIGE POLER 29,8x59,8

PARADYŻ - ARKESIA BEIGE POLER 29,8x59,8

1 oferta z 1 sklepu

Producent Paradyż Wymiary 30 x 60 cm Typ kafel WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentParadyż
Wymiary30 x 60 cm
Typkafel

Arkesia - Nowa propozycja produkowana w technologii gresu przetworzonego. Płytki posiadają trzy rodzaje wykończenia powierzchni - struktura, satyna i poler. Grafika ma niepowtarzalny charakter. Składają się na nią ukierunkowane pasy i miękkie linie.

Struktura i kolorystyka (Beige i Brown) sprawiają, że płytka staje się imitacją naturalnego kamienia - piaskowca. Jest to doskonała propozycja do dużych wnętrz, gdzie płytka prezentowana jest na otwartych przestrzeniach.

Kolekcja przeznaczona jest do salonów, kucheni oraz łazienek. Ze względu na bardzo dobre parametry użytkowe, doskonale sprawdza się również w miejscach użyteczności publicznej. Rektyfikowane krawędzie płytek pozwalają na ich układanie z minimalną fugą .

Nowością jest format płytki 45x45 cm, nie produkowany dotąd przez Grupę Paradyż. Przy sugerowanej 2 mm fudze wszystkie formaty wraz z dekoracjami stanowią system modularny pozwalający na dowolne łączenie ich z kolekcjami opartymi o ten system – EBANO by My Way, ROVERE by My Way, NOCE by My Way,WENGE by My Way, AMABLE, MASTO, TANDORI.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też