Menu

Glebogryzarka spalinowa ACTIVE AC 1000

Cechy produktu

  • Producent ACTIVE 
  • Rodzaj spalinowa 

Opis

Koniec ze szpadlami! Przydatne w uprawach oraz w ogrodzie. Stworzone we Włoszech glebogryzarki Active łączą w sobie moc, wytrzymałość i łatwość transportu, a także używania, która jest po prostu spacerem!

Przydatne w uprawach oraz w przydomowym ogrodzie. Są rewelacyjne do pracy z twardą i zwartą glebą, przygotowując ją skrupulatnie do siewu. Nasze glebogryzarki są idealne do pracy z twardą i zwartą glebą, przygotowując ją skrupulatnie do siewu.

Glebogryzarki Active są potrzebne w pracach uprawnych, zapewniając słuszne osiągi w ogrodzie i w dowolnej wielkości szklarniach, dzięki szerokości roboczej 700 - 1000 mm praca staje się jeszcze łatwiejsza!

Znajdują użycie także w ogrodnictwie do usuwania chwastów i właściwej pielęgnacji Państwa ogrodu. Komplet kół Tractor, dołączony do wersji AC1000, sprawia, iż nasze glebogryzarki są nie do zatrzymania.

zestaw kół Tractor pozwala na transport glebogryzarek do miejsca pracy, można je spokojnie transportować na dodatek na nierównym terenie - rozwiązując w ten sposób problemy związane z mobilnością w trakcie prowadzenia pojazdu na miejsce pracy....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.