Menu

Glebogryzarka spalinowa ACTIVE AC 450

Cechy produktu

  • Producent ACTIVE 
  • Rodzaj spalinowa 

Opis

Koniec ze szpadlami! Przydatne w uprawach i w ogrodzie. Produkowane we Włoszech glebogryzarki Active łączą w sobie moc, solidność i łatwość transportu, a także stosowania, która jest po prostu spacerem!

Przydatne w uprawach i w przydomowym ogrodzie. Są świetne do pracy z twardą i zwartą glebą, przygotowując ją skrupulatnie do siewu. Model ACTIVE AC 450 to kompaktowa glebogryzarka, nadzwyczajna do przystępnej kultywacji choćby tam, gdzie jest niewiele miejsca.

Gdy maszyna jest w bezruchu, nóż może luźno się obracać, co jest prawdziwym komfortem – podczas cofania ruch jest przystępny i bezwysiłkowy. Dzięki szerokości roboczej w zakresie 450 - 650 mm, praca staje się jeszcze łatwiejsza.

Glebogryzarki Active są konieczne w pracach uprawnych, gwarantując adekwatne osiągi w ogrodzie i w dowolnej wielkości szklarniach....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.