Menu

Glebogryzarka spalinowa LONCIN 550

Cechy produktu

  • Producent LONCIN 
  • Rodzaj spalinowa 

Opis

Glebogryzarka spalinowa firmy LONCIN przeznaczona do spulchniania i wyrównywania gleby. Świetnie pasuje do trudnej w uprawie, zbitej i gliniastej ziemi. Jest urządzeniem niezastąpionym w nowo urządzanym ogrodzie lub przed założeniem trawnika.

nadaje się do mieszania nawozów wraz z ziemią, do cięcia darni i przycinania brzegów trawnika. Głębokość pracy sięga 10 cm, a szerokość 82 cm. Wyekwipowana w szczególnie konkretny 5.6 KM, 4-suwowy silnik Loncin G200F OHV chłodzony powietrzem, o objętości 196 cm3.

Maksymalny moment obrotowy 12.4 Nm. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 3.6 litra, a układu smarowania 1.1 litra. Posiada łatwą w regulacji dźwignię gazu, a także na dodatek dźwignię sprzęgła z samoczynnym blokowaniem, która jest bezpieczniejsza w użyciu.

Regulacja wysokości i poziomu kierownicy wraz z niezawodną blokadą pozycji pozwala w łatwy sposób przystosować urządzenie do wzrostu użytkownika. A przednie koło transportowe ułatwia poruszanie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.