Menu

Bose® Companion® 20 - ponad 2000 punktów odbioru w całej Polsce! Szybka dostawa! Atrakcyjne raty! Dostawa w 2h - Warszawa Poznań

Cechy produktu

  • Producent BOSE 

Opis

System głośników multimedialnych Companion® 20 Ciesz się pełnym, naturalnym dźwiękiem przed komputerem, a także w całym pokoju dzięki naszemu dwuczęściowemu systemowi elegancka, zwarta kompozycja nadzwyczajnie pasuje do komputera, a przy tym eliminuje konieczność korzystania z asygnowanego modułu basowego technika TrueSpace® gwarantuje bogaty, naturalny dźwięk płynący z zaledwie dwóch głośników i ożywia muzykę, gry oraz filmy Jedyny w swym typu pad sterujący pozwala bez trudu przystosowywać głośność, podłączać słuchawki oraz uzupełniające urządzenia audio Dzięki systemowi głośników multimedialnych Companion® 20 dźwięk z komputera będzie znacznie ulepszony.

Nasz najkorzystniejszy dwuczęściowy system głośników komputerowych gwarantuje pełny, naturalny dźwięk dla słuchacza równocześnie znajdującego się przed komputerem, jak i w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Opatentowana technologia i zaawansowany port gwarantują zupełnie nową jakość odtwarzanych utworów muzycznych, filmów i gier.

Zaskakuje jeszcze niezależna od poziomu głośności niesamowita czystość dźwięku oraz urzekają imponujące niskie tony. Źródłem tych dźwięków są zaledwie dwa głośniki. Nie trzeba przy tym korzystać z modułu basowego.

Po prędkim podłączeniu można delektować się materiałami z komputera w wspaniałej jakości dźwięku Bose®. Potężnym dźwiękiem. Z zaledwie dwóch głośników. Zaawansowany port i imponujące przetworniki są kluczem do odtwarzania dodających głębi niskich tonów w wysokiej jakości.

Każdy, kto usłyszy te dźwięki po raz pierwszy, bez dwóch zdań zacznie rozglądać się w poszukiwaniu subwoofera, jednak go nie wyszuka. Dźwięk pochodzi z zaledwie dwóch eleganckich głośników. Unikalna konsola sterująca to nadzwyczajne połączenie funkcjonalności i formy.

Konsola wyposażona jest w pokrętło kontroli głośności, funkcję wyciszania dźwięku jednym dotknięciem przycisku i dwa wejścia umożliwiające podłączenie słuchawek i (albo) drugiego źródła dźwięku, np. IPoda lub tabletu.

Rozkoszuj się dźwiękiem, który wypełnia cały wnętrze — bezpośrednio z komputera — dzięki systemowi głośników multimedialnych Companion® 20. Więcej funkcji zastrzeżony układ przetwarzania cyfrowego sygnału TrueSpace® generuje przed komputerem szeroką, dwukanałową scenę dźwiękową.

Uniwersalny pad sterujący z zastosowaną obrotową regulacją poziomu głośności, funkcją wyciszania jednym dotknięciem, a także gniazdami: słuchawkowym i dla dopełniającego źródła dźwięku progresywna konstrukcja portu i przetwornika zapewnia potężne, naturalnie brzmiące basy świetnej jakości, które wypełnią całe pokój.

Wejście audio i gniazdo słuchawkowe na padzie sterującym zezwalają na podłączenie słuchawek i drugiego źródła dźwięku, takiego jak odtwarzacz MP3 albo tablet. Opatentowana technika zintegrowanego przetwarzania sygnału gwarantuje naturalne brzmienie dźwięku na każdym poziomie głośności.

aktywna korekcja elektroniczna równoważy niskie, średnie i wysokie częstotliwości, gwarantując naturalny i czysty dźwięk.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.