Menu

Creative Pebble Plus 2.1 (czarny)

Cechy produktu

  • Producent Creative 
  • System 2.1 

Opis

Creative Pebble Plus to pomimo swoich niepokaźnych wymiarów, głośniki o szczególnie obszernej mocy. Perfekcyjnie sprawdzają się w roli następcy linii Creative Pebble, uwielbianej przez PC Mag za najlepsze głośniki komputerowe 2018 r.

w kontraście do swoich poprzedników pakiet Pebble Plus gwarantuje jeszcze lepszą jakość dźwięku jednocześnie podtrzymując minimalistyczny wygląd , a także wygodne zasilanie poprzez złącze USB.Korzyści: sprawne 2-calowe przetworniki średniego zasięgu ustawione pod kątem 45 poziomów gwarantujące wysoce szczegółowe brzmienie Pokrętła regulacji głośności umieszczono z przodu głównego głośnika, dzięki temu sądostępne i wygodne w obsłudze Głośniki zasilane są przy pomocy pojedynczego kabla USB bez potrzeby korzystania z gniazdka elektrycznego zainspirowany japońskim skalnym ogrodem zen, zaokrąglony i gładki zarys Creative Pebble, sprawia, że ten system głośników 2.0 swoim wyglądem idealnie nadaje się do aranżacji postępowego domu i biura...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.