Menu

GigaWorks T40 Series II

Cechy produktu

  • Producent Creative 

Opis

Doświadcz wyjątkowo czystego dźwięku.
pakiet głośników GigaWorks T40 Series II pozostał zaprojektowany, aby zapewnić jakość dźwięku i wzornictwo na najwyższym poziomie. Nowe innowacyjne głośniki 2.0 w kolorze czarnym łączą najlepsze elementy i moc standardową dla towarów serii GigaWorks i zapewnią perfekcyjne brzmienie muzyki. Każdy głośnik satelitarny posiada dwa przetworniki tonów przeciętnych z membranami z włókna szklanego, które zapewniają ciepłe brzmienie, i progresywny przetwornik tonów wysokich z tekstylną membraną gwarantującą przezroczystość. Przetworniki zamontowano w układzie MTM (średnie-wysokie-średnie), który zapewnia wyśmienitą reprodukcje dźwięku i ponadto usztywniono przez technikę basową Creative BasXPort™, gwarantującą sugestywne basy. GigaWorks T40 Series II wyróżniają się dużą mocą, regulatorami na przednim panelu i dwoma wejściami umożliwiającymi jednoczesne podłączenie przeróżnych źródeł dźwięku. To system dla użytkowników o najwyższych wymaganiach.

  • Najnowocześniejszy dwudrożny zestaw głośnikowy 2.0 zaprojektowany z myślą o świetnym brzmieniu.
  • fachowe głośniki przeciętnietonowe i zaawansowane technicznie głośniki wysokotonowe w układzie MTM (średniotonowy-wysokotonowy-średniotonowy), zapewniającym wspaniałą reprodukcję dźwięku.
  • technologia BasXPort™ aktywne basy bez konieczności używania subwoofera.
  • Pokrętła sterujące umieszczone z przodu pozwalają komfortowo sterować pracą zestawu, a dostępność dwóch wejść pozwala podłączyć kolumny do dwóch źródeł dźwięku jednocześnie, bez konieczności przełączania kabli.
  • nadzwyczajnie nadaje się do współpracy z komputerami i odtwarzaczami MP3.


EAN: 5390660161155
Gwarancja: 24 miesiące
KGO: 0.07
Kod dostawcy: 51MF1615AA000
typ: Komputerowe
System: 2.0
Przeznaczenie: Filmy
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Moc głośników: 16 W RMS na kanał (2 kanały)
Pasmo przenoszenia : 50 Hz ~ 20 kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: AUX
wymiary: 8,8 x 14,3 x 31,3 cm
Specyfikacja techniczna: Moc głośników: 16 W RMS na kanał (2 kanały)Pasmo przenoszenia: 50 Hz ~ 20 kHzWymiary: 8,8 x 14,3 x 31,3 cm
liczba kanałów audio: 2.0

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.