Menu

Głośniki EDIFIER Luna E25 HD Biały

Cechy produktu

  • Producent Edifier 
  • System 2.0 

Opis

Głośniki bluetooth Edifier Luna E25 HD
w sytuacji Luna Eclipse pojęcie dźwięku nabiera głębszego znaczenia. Luna Eclipse zawdzięcza to możliwości synchronizacji z urządzeniami z interfejsem Bluetooth, awangardowemu wykonaniu i niesamowitej, wyraźnej i głębokiej palecie dźwięków.


przedstawiamy wysokiej jakości głośniki Luna. Są to głośniki komputerowe Edifier, które znajdą wykorzystanie jednocześnie w domu, jak i w biurze.
Głośniki te cechują się głównie wysoką jakością dźwięku, który zapewni komfort korzystania ze wszystkich udogodnień, jakie daje komputer. Głośniki Edifier Luna, charakteryzują się także nowoczesnym, wyjątkowo stylowym designem. Nie tylko więc dadzą gwarancję uzyskania świetnego dźwięku,na dodatek staną się ozdobą pokoju czy biura, w którym będą użytkowane. Te głośniki to dobra inwestycja, dzięki której oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy także granie w gry komputerowe stanie się prawdziwą przyjemnością.

Główne atrybuty:
- Kompaktowy, dynamiczny system głośników 2.0 o łącznej mocy 74W RMS
- Dotykowe przyciski zezwalają na sterowanie poziomem głośności, funkcją odtwarzania, a także pozwalają przejść w stan czuwania
- Każdy głośnik wysokotonowy i niskotonowy ma elektroniczny crossover i przeznaczony wzmacniacz
- System audio z 3-calowymi głośnikami niskotonowymi i 19-milimetrowymi głośnikami wysokotonowymi z jedwabną kopułką
- Podwójne 3-calowe pasywne radiatory, diametralnie wpływają na siłę basów


Pozostałe parametry

- Głośnik tonów wysokich: Ø 19 mm
- Głośnik szerokopasmowy: 3 cale (82 mm), magnetycznie ekranowany, 6Ω

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.