Menu

Głośniki Edifier R1280

Cechy produktu

  • Producent Edifier 

Opis

Edifier 1280DB to kompaktowy zestaw głośników wyekwipowany w podwójne wejścia RCA, posiadający moc wyjściową 42W RMS. 4-calowy głośnik niskotonowy i umiejscowiony z przodu port bass reflex wzmacniają niższe czestotliwości i zapewniają głęboki, bogaty dźwięk.

zezwala na podłączenie wielu źródeł audio i całkowitą personalizację ustawień audio dzięki panelowi regulacji poziomu głośności, a także tonów wysokich i niskich umiejscowionemu z boku głośnika aktywnego. Załączony bezprzewodowy pilot umozliwia z kolei regulację poziomu głośności, a także wyciszanie dźwięku.

Korzyści: Kompaktowy, aktywny system głośników o łącznej mocy wyjściowej 24W
 wyekwipowany w podwójne wejścia RCA, wysokie tony umocnione na wejściu Line A Możliwość zsynchronizowania z urządzeniami z interfejsem Bluetooth Regulatory poziomu głośności i tonów wysokich oraz niskich umiejścowione z boku głośnika aktywnego Bezprzewodowy pilot do regulacji poziomu głośności i wyciszania dźwięku Skalibrowany, zwrócony do przodu port bass reflex Drewniana obudowa z MDF minimalizująca rezonans akustyczny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.