Menu

Głośniki EDIFIER Spinnaker 2.0 Czarny + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent Edifier 
  • System 2.0 

Opis

Zdobywca nagrody CES 2012 za nietuzinkowy design, wysoki na 15 cm pakiet głośników Spinnaker przyciąga uwagę swym abstrakcyjnym wyglądem. Ten dokładnie zaprojektowany, wyjątkowy system audio uderza nie tylko swoją oryginalną stylistyką - jego wysmukły zarys kieruje dźwięk, równocześnie go wzmacniając, w stronę słuchacza.

19 mm głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką oraz 2,75 calowy głośnik tonów średnich wspomagane poprzez 4-calowy subwoofer w każdym satelicie, gwarantują czyste i głębokie brzmienie odtwarzanej muzyki.

Spinnaker ma zaimplementowany aktywny interfejs Bluetooth, umożliwiający mu połączenie z każdym urządzeniem kompatybilnym z technologią Bluetooth, obsługującym profil A2DP i AVRCA. Bezprzewodowy pilot w profilu kopuły pozwala na luźny dobór utworu, ustawienie opcji odtwarzania, włączanie i wyciszanie dźwięku i regulowanie poziomu głośności. Pilot działa na częstotliwości radiowej 433MHz i zezwala na kontrolę wszelkich funkcji z odległości 10 metrów.

pakiet ma także zaimplementowany dodatkowy port, pozwalający na podłączenie kilku urządzeń multimedialnych jednocześnie. Z kolei dodatkowy port wyjściowy daje możliwość podłączenia innego zewnętrznego głośnika albo subwoofera w celu zwiększenia skuteczności zestawu.

Wszystkie opisane powyżej cechy czynią z systemu Spinnaker wszechstronny i uniwersalny komplet do wykorzystania zarówno w domu, jak i w biurze.


parametry:

• Możliwość zsynchronizowania z urządzeniami z interfejsem Bluetooth
• Profil Bluetooth A2DP i AVRCA umożliwia korzystanie z funkcji Bluetooth w
promieniu 10 m od urządzenia
• Optyczny port wejściowy pozwala na podłączenie różnego typu urządzeń
multimedialnych, konsol do gier itp.
• Dodatkowy port wejściowy pozwala na podłączenie kilku urządzeń zewnętrznych
równocześnie
• Oryginalny stylistycznie, wielofunkcyjny, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania
w aluminiowej obudowie
• technologia DSP – system cyfrowego przetwarzania dźwięku
• Dodatkowy port wyjściowy dający możliwość podłączenia zewnętrznego głośnika albo
subwoofera w celu wzmocnienia dźwięku i poziomu basów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.