Menu

Głośniki komputerowe Creative Sound Blaster X Kratos S3 2.1 głośniki gaming - 51MF0475AA000 - 51MF0475AA000 Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Creative 

Opis

Sound BlasterX Kratos S3
Głośniki dla graczy 2.1. Ciesz się udoskonalonymi wrażeniami w trakcie gry dzięki głośnikom Sound BlasterX Kratos S3. Szerokopasmowe głośniki satelitarne większą głośność, proponując dźwięk o klarownej górze i selektywnym środku. Specjalnie dopasowany subwoofer rodzaju down-firing z otworem bass-reflex zagwarantuje głęboki dynamiczny bas bez zniekształceń, doskonały do gier, filmów i muzyki z dużą ilością niskich dźwięków.

Zamknij oczy, weź głęboki oddech i zanurz się w świecie dźwięku
Ciesz się udoskonalonymi wrażeniami podczas gry dzięki głośnikom Sound BlasterX Kratos S3. Szerokopasmowe głośniki satelitarne obszerniejszą głośność, proponując dźwięk o przejrzystej górze i selektywnym środku. Specjalnie przypasowany subwoofer typu down-firing z otworem bass-reflex gwarantuje głęboki dynamiczny bas bez zniekształceń, wspaniały do gier, filmów i muzyki z dużą ilością niskich dźwięków.

Zbudowany z myślą o najkorzystniejszej akustyce
obudowa systemu Kratos S3 tworzona kompletnie z drewna dla udoskonalonego tłumienia rezonansu zapewnia pełniejszy, cieplejszy i bardziej naturalny dźwięk pokrywy z plastiku. Szerokopasmowe głośniki satelitarne obszerniejszą głośność, proponując dźwięk o transparentnej górze i detalicznej średnicy. Specjalnie dopasowany subwoofer rodzaju downfiring z otworem bass-reflex zagwarantuje głęboki dynamiczny bas bez zniekształceń, nadzwyczajny do gier, filmów, a także muzyki z dużą ilością niskich dźwięków.

Zdominuj pole bitwy
stworzone specjalnie z myślą o zapalonych graczach — wzbogać swoje doznania dźwiękowe przy pomocy 92 watów prawdziwej mocy, która zapewni dopełniającego „kopa" w trakcie gier i nie tylko. Możesz także podłączyć głośniki do innych odtwarzaczy multimedialnych, używając kabla analogowego.

Pełna kontrola
Użyj potencjometru głośności, aby wydobyć to, co najkorzystniejsze z muzyki, filmów i gier. Rozgrywasz mecz online lub chcesz poszaleć późną nocą? Podłącz dowolne słuchawki analogowe do prawego głośnika satelitarnego, by przełączyć się z głośników na dyskretny odsłuch.

Sound BlasterX Acoustic Engine Lite

Mimo że głośniki Sound BlasterX Kratos S3 brzmią wspaniale same z siebie, wykorzystaliśmy nasze bogate doświadczenie w dziedzinie tworzenia najlepszych w swej klasie algorytmów dźwięku, żeby przekroczyć fizyczne ograniczenia systemu i przygotowaliśmy profile audio, które są dopasowane do rozgrywki.



EAN: 5390660191176
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51MF0475AA000
wariant: Komputerowe
System: 2.1
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Moc głośników (sumaryczna): 92 W
Moc subwoofera: 24 W
Pasmo przenoszenia (min.): 60 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w pakiecie: - 2 głośniki satelitarne Sound BlasterX Kratos S3- Subwoofer Sound BlasterX Kratos S3 z przewodem zasilającym- Gwarancja i ulotka dotycząca pomocy technologicznej- Przewodnik szybki start- Ulotka dotycząca bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów
Kolor: Czarny
rozmiary: - Głośniki satelitarne: 158 x 95 x 102 mm- Subwoofer: 227 x 170 x 227 mm
Waga: 3.5 kg
Pozostałe cechy: wymagania systemowe:Sound BlasterX Acoustic Engine Lite- Procesor Intel® Core™ 2 Duo albo równoważny procesor AMD®, zalecana szybkość 2,8 GHz albo wyższa- Płyta główna z chipsetem Intel, AMD albo innym, w pełni zgodnym- System operacyjny Microsoft® Windows 10 w wersji 32- albo 64-bitowej, Windows 8.1/8.0 w wersji 32- lub 64-bitowej, Windows 7 w wersji 32- albo 64-bitowej- 1 GB pamięci RAM- > 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.