Menu

Głośniki komputerowe GENESIS Helium 700BT

Cechy produktu

  • Producent GENESIS 

Opis

GŁOŚNIKI, KTÓRE PRZENIOSĄ CIĘ DO ŚWIATA GIER
Klimatyczny soundtrack, odgłosy otoczenia i postaci, wrażenia dźwiękowe za każdym razem są jednym z najszczególniejszych części każdej gry. Głośne wybuchy czy odgłos zbliżającego się wroga powinny być słyszalne w każdych warunkach. Zestaw Helium 700BT, zagwarantuje całą gamę doznań, które proponują ścieżki dźwiękowe najlepszych produkcji. Idealny bas i wysoka przestrzenność dźwięku zapewnią przewagę w wirtualnym świecie i sprawią, że odczujesz rozgrywkę jeszcze intensywniej.

konkretnY BAS I GŁĘBIA DŹWIĘKU
Niskie tony to nieoceniony przyjaciel gamera, który ceni głębię brzmienia. Helium 700BT to moc 30 W, regulacja poziomu basu, 5-calowy głośnik i drewniana budowa. Wrażenie z takiej kompilacji są niesamowite. Głęboki bas będzie przyjemnie wędrował po Twoim pokoju i napędzał do działania w trakcie prowadzenia wciągających rozgrywek.

mocnE GŁOŚNIKI SATELITARNE
Warto też pamiętać o wysokiej jakości głośnikach satelitarnych. Oryginalna kompozycja została zabezpieczona kratką przed przypadkowym uszkodzeniem. Głośniki wyposażono w 3 calowe membrany, które idealne odtwarzają dźwięk w zakresie przeciętnych i wysokich tonów, należycie uzupełniając gamę oferowanych dźwięków.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI DZIĘKI BLUETOOTH, a także CZYTNIKOWI KART
Helium 700 BT oprócz tradycyjnej opcji podłączenia przewodowego, mają funkcję działania w technice Bluetooth 4.2. Można do nich jeszcze podłączyć np. Telefon i odtwarzać utwory on-line i te zapisane w telefonie. Wszystko w najwyższym standardzie Bluetooth 4.2. Ponadto zestaw wyposażono w dwa wejścia: USB oraz na kartę SD. Atrakcyjną opcją wykorzystaną w tym produkcie jest też możliwość doładowania telefonu bądź innego urządzenia przez podłączenie do głośników.

WYGODA stosowanIA

Możliwość wygodnego sterowania urządzeniem do gamingowa podstawa. Oprócz tradycyjnego On/OFF gracz dostaje możliwość kontroli poziomu basu i sopranów, przełączania pomiędzy trybami Bluetooth oraz AUX. To wszystko dzięki wygodnemu pilotowi, który jest dołączony do całego zestawu. Czytelny ekran ukazuje dane o poziomie głośności, basu czy sopranu. Można też sterować tym przy pomocy wbudowanego w przedni panel regulatora.

NIE ZAPOMINAJMY O DESIGNIE
Nie od dziś wiadomo, iż sprzęt dla gracza musi się optymalnie prezentować. Wartość użytkowa głośników Helium 700 BT jest niezaprzeczalna, podobnie jak jakość ich dźwięku. Te atuty zostały uzupełnione niezwykłym i dopracowanym designem, który genialnie podkreśla ich charakter. Stonowane ciemne barwy, wyeksponowane czerwonymi akcentami, stanowią z Helium 700 oryginalne wykończenie imponującego stanowiska gracza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.