Menu

Głośniki komputerowe Natec 2.1 HELIUM 600 (NCS-0856) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Natec 
  • System 2.1 

Opis

rewelacyjnE NAGŁOŚNIENIE DLA GRACZA prawidłowe nagłośnienie jest w stanie wyraźnie uatrakcyjnić emocjonującą rozgrywkę. Dlatego warto wybrać takie głośniki, które są wykonane z myślą o graczach i ich potrzebach. Najlepszym rozwiązaniem są zestawy wielokanałowe z mocnym subwooferem, który oprócz potężnego basu zapewni również przestrzenność dźwięku. Mile widziane są tutaj jeszcze uzupełniające funkcje umożliwiające sterowanie, czy na przykład podłączenie konsoli. Takie właśnie są głośniki Helium 600 2.1 Surround. MocnY SUBWOOFER Za adekwatny poziom niskich tonów odpowiada subwoofer o mocy RMS 30 W. Dzięki optymalnej konstrukcji, wyposażeniu w 6,5-calowy głośnik, drewnianej obudowie, a także zastosowaniu bass reflex w tylnej części otrzymujemy mocny i głęboki bas. Na bocznej ścianie subwoofera odnajdziemy transparentny panel sterowania z potencjometrami zmiany basu i głośności. KonkretnE GŁOŚNIKI SATELITARNE Helium 600 to ponadto 2 wysokiej klasy głośniki satelitarne, każdy o mocy RMS 15 W, co w połączeniu z subwooferem daje łączną moc RMS zestawu na poziomie 60 W. Głośniki satelitarne zapewniają wysokiej jakości dźwięk w zakresie fal przeciętnych i wysokich. Każdy z głośników wyekwipowano w membrany o średnicy 3 cali. Dzięki zaimplementowaniu ekranowania magnetycznego głośniki nie wchodzą w interferencję z innymi urządzeniami. KONTROLA Zestawem możemy sterować równocześnie poprzez potencjometry umieszczone na panelu bocznym subwoofera, jak dodatkowo przy pomocy praktycznego pilota, który oprócz gałki zmiany głośności wyposażony jest również w wyjście mini-jack na słuchawki, a także wejście mini-jack na smartfon albo tablet. Pilot jest przyłączany do subwoofera przy pomocy kabla o długości 1,7 metra, dzięki temu prosto umieścimy go w najwygodniejszym miejscu na naszym biurku. DREWNO I WYKOŃCZENIE CARBONOWE Głośniki dla graczy najczęściej powinny być użyteczne i gwarantować idealną jakość dźwięku. Jednak w Genesis nie zapominamy o tym, iż sprzęt gamingowy powinien się też należycie prezentować. Komplet Helium 600 to połączenie progresywnego designu z nutą stylowej klasyki. Głośniki mają atrakcyjny kształt a ich obudowy pozostały wykonane z drewna. Również subwoofer posiada stylową drewnianą obudowę, a także designerską obręcz dookoła głośnika. Zarówno głośniki, jak i subwoofer pozostały wykończone w stylu Carbon. Takie wykończenie prawidłowo oddaje ich charakter i sprawia, że są jeszcze bardziej niebanalnym uzupełnieniem zestawu prawdziwego gracza. W dodatku zastosowanie metalowych kratek na głośnikach z jednej strony broni je przed uszkodzeniami, z drugiej natomiast dodaje zestawowi charakteru.
cechy:
System audio: 2.1
Zasilanie: Sieciowe (230V)
Złącze słuchawek: Tak
Regulacja głośności: Panel na obudowie, Pilot
Moc: 60 W
Kolor: Czarno-czerwony
Pasmo przenoszenia: 40 - 20000 Hz
Funkcje pilota przewodowego: Regulacja głośności, Wejście mini jack 3,5mm (na telefon), Wyjście mini jack 3,5mm (na słuchawki)
rozmiary subwoofera (długość x szerokość x wysokość): 26x25x25,5 cm
wymiary satelity (długość x szerokość x wysokość): 12x12x18,5 cm
Złącza: Mini Jack x4

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.