Menu

Głośniki komputerowe Sven HT-200 (SV-0140200bk) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Sven 
  • System 5.1 

Opis

Fińska marka SVEN przygotowała błogą nieoczekiwankę dla fanów dobrego, przestrzennego dźwięku w systemie 5.1. Od dzisiaj nie trzeba iść do kina żeby w pełni poczuć atmosferę ulubionego filmu czy poczuć się wewnątrz akcji w grze komputerowej.

Z systemem głośników 5.1 Sven można uzyskać jasny i realistyczny dźwięk przestrzenny w swym własnym mieszkaniu. Oprócz pełnego okablowania w pakiecie wyszukamy też wygodny pilot z dużą ilością funkcji oraz uchwyty asygnowane do powieszenia satelit na ścianie.

HT-200 dzięki wbudowanemu procesorowi pozwala na przekształcenie sygnały stereofonicznego w format 5.1. Ta funkcja jest wyjątkowo {pomocn|przydatn)a, ponieważ sygnał audio zostaje rozproszony na 6 kanałów. Oprócz wymienionych powyżej zalet, SVEN HT-200 posiada szereg funkcji, które zapewniają pełną funkcjonalność systemu.

Wbudowany odtwarzacz pozwala na słuchanie muzyki z karty pamięci czy pendrive. HT-200 posiada wbudowane radio. Istnieją dwa wejścia stereo i 5.1 Wejście do podłączenia odtwarzacza DVD lub 5.1-kanałową kartę dźwiękową na tylnym panelu subwoofera.

Wszystkie opcje zawarte w systemie mogą być sterowane zarówno z pilota jak i z panelu sterowania na froncie subwoofera....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.