Menu

Głośniki komputerowe Sven HT-210 (SV-014124) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Sven 

Opis

łośniki 5.1 SVEN HT-210SVEN to fińska firma założona w 1991 roku. Firma jest dumny ze swych korzeni poprzez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, typowo opakowania).

marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, z reguły kraje wschodniej i północnej Europy i zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem firmy SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier.

poprzez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie lubiane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych.

Wysoką jakość potwierdza:- własny dział badań i rozwoju- surowa kontrola jakości wytworzonych produktów- niski wskaźnik awarii- nieustanne doskonalenie tworzyw i elementów.Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.