Menu

Głośniki komputerowe Sven MS-2050 Black (20100378) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Sven 

Opis

SVEN MS-2050 SVEN wprowadził solidny wielofunkcyjny bezprzewodowy system głośników Bluetooth 2.1 - SVEN MS-2050.Projektanci marki zrealizowali w tym modelu najnowocześniejsze rozwiązania: głośniki zyskują dzięki stylowemu wzornictwu, nieprzeciętnemu brzmieniu i szerokiej gamie poręcznych funkcji.SVEN MS-2050 jest wyposażony we wbudowany moduł Bluetooth.

Można go łatwo i płynnie podłączyć do dowolnego urządzenia przenośnego, czy to laptopa, tabletu czy smartfona. Dzięki tej łączności Twoja muzyka ładowana na urządzenie przenośne będzie odtwarzana przez pełnowartościowe głośniki, które doskonały, mocny i bogaty dźwięk.

Co więcej, możesz teraz powiększyć głośność albo przełączyć się na inną ścieżkę bezpośrednio z telefonu lub tabletu bez konieczności zbliżania się do głośników.Ten system 2.1 głośników SVEN jest kompatybilny z odtwarzaczami DVD / Media, komputerami PC i innymi źródłami dźwięku.

Obsługuje w dodatku odtwarzanie z kart SD i dysków flash USB. Poza tym ma zaimplementowane radio FM i poręczny pilot do poruszania się po liście utworów. Alfanumeryczny ekran LED ukazuje czas oraz cyfrowy zegar i ukazuje wszystkie niezbędne informacje o użytkowniku.Dzięki szerokiemu zakresowi częstotliwości SVEN MS-2050 może z łatwością obsługiwać muzykę ze wszystkich stylów - tradycyjnego, rockowego, jazzowego, a aranżacje elektroniczne zabrzmią całkowitą parą z nowym systemem głośników SVEN.

Imponujący 5,5-calowy głośnik niskotonowy zagwarantuje głęboki, nasycony bas, w trakcie gdy dwupasmowe głośniki satelitarne oddają wszystkie subtelności o średniej i wysokiej częstotliwości z wysoką wiernością.System głośników SVEN znakomicie pasuje do każdego postępowego wnętrza.

kompozycja MS-2050 zezwala na różnorodne opcje umieszczenia w pokoju: satelity można montować na ścianie. System głośników jest kompatybilny z komputerami, odtwarzaczami DVD / Media, urządzeniami przenośnymi i innymi źródłami dźwiękuWbudowany głośnik BluetoothWbudowany odtwarzacz plików audio z zewnętrznych maszyn pamięciWbudowane radio FM i zastosowany zegarAlfanumeryczny wyświetlacz LEDPort błysku USB i gniazdo kart SDDwa przełączalne wejściaPilotTryby MUTE, SLEEP i ST-BYMontowane na ścianie satelityDrewniane (MDF) szafki subwoofera i satelity

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.