Menu

Głośniki komputerowe Sven SPS-619 Czarno-złote (SV-0120619GD) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Sven 

Opis

marka SVEN zaprezentowała system głośnikowy SPS-619 w nietypowym, kolorowym rozwiązaniu w złocie, kontynuując tym samym kolekcję modeli o oryginalnym wzornictwie. Czarna lśniąca powierzchnia i jasne złote komponenty ozdobne na przednich panelach w połączeniu ze sobą wyglądają bardzo błyskotliwie i stylowo.

Będąc kojarzonym z cennymi eksponatami i arcydziełami na wystawach, model może adekwatnie twierdzić, że jest statusem dekoracji wnętrz. SVEN SPS-619 jest ucieleśnieniem większości koniecznych do odtwarzania filmów, gier komputerowych i słuchania utworów muzycznych na komputerze.

Kompaktowe wymiary pozwalają na umieszczenie głośników na stole roboczym obok monitora bez żadnych niedogodności dla użytkownika. Oddzielny głośnik wysokotonowy bardzo znacznie odtwarza wszystkie odcienie instrumentów wokalnych, strunowych i perkusyjnych, przy czym regulacja tonu pozwala na korygowanie nasycenia wysokich częstotliwości, dzięki temu dźwięk jest bardziej widoczny.

Warto zauważyć, że szafki głośników są drewniane (MDF). Pozwala to na tłumienie przeróżnych zniekształceń dźwięku związanych z fizycznymi prawami propagacji fal dźwiękowych w zamkniętej przestrzeni. W rezultacie dźwięk staje się czystszy i bardziej naturalny.

Panel sterowania znajduje się na bocznej ścianie głośnika aktywnego ze względu na wygodę. Ma regulację głośności systemu, a także kontrolę wysokich tonów. Biorąc pod uwagę orientację komputerową systemu głośnikowego, wygodnie znajduje się gniazdo słuchawkowe na panelu.

w konsekwencji SVEN SPS-619 GOLD to dostępne cenowo poręczne udoskonalenie komputera, którego projekt przyciąga wzrok i komfortowy zestaw opcji kontrolnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.