Menu

Głośniki Logitech Z200

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

BOGATY DŹWIĘK STEREO Z REGULACJĄ BASÓW Słuchanie muzyki i oglądanie filmów może być dzisiaj jeszcze przyjemniejsze dzięki dźwiękowi, który wypełni całe pomieszczenie i regulacji basów. Proste komponenty sterujące na prawym głośniku ułatwiają obsługę wszystkich funkcji.

BOGATY DŹWIĘK STEREO Moc szczytowa 10 W/moc RMS 5 W umożliwia uzyskanie dźwięku, który wypełni całe wnętrze z głośników wyposażonych w cztery przetworniki (dwa energiczne, dwa pasywne). Ciesz się widocznym dźwiękiem stereo ze umocnionymi basami.

REGULATOR dynamicznOŚCI BASÓW przypasuj charakterystykę dźwięku do własnych preferencji. Nadaj dźwiękowi nowy wymiar, ustawiając poziom basów pokrętłem regulacji tonu. PROSTE części STERUJĄCE Uzyskaj nieskomplikowany dostęp do zasilania, głośności, basów, gniazda słuchawkowego i dodatkowego wejścia na prawym głośniku....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.