Menu

Głośniki Logitech Z333

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

Bogaty, głęboki i widoczny dźwięk podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i gier. Pakiet głośników Z333 zapewnia moc szczytową 80 W i stałą moc RMS 40 W. Poczuj intensywne basy dzięki pokaźnej, 5-calowej membranie skierowanej do przodu.

Ogromna moc i spora membrana są wymagane w celu precyzyjnej reprodukcji i zapewnienia optymalnych wrażeń w trakcie słuchania dźwięku o niskiej częstotliwości. Skierowanie niskich częstotliwości do tego subwoofera pozwala uzyskać trafne doświadczenia odsłuchowe i słuchać basów tak, jak zostały zarejestrowane.

Umieść panel sterowania w zasięgu ręki, aby zachować nieskomplikowany dostęp do włącznika i regulatorów głośności. Słuchaj muzyki prywatnie przy użyciu gniazda słuchawkowego. Poziom basów to kwestia jednostkowych upodobań.

Oddzielny regulator głośności zezwala na dostosowanie poziomu niskich dźwięków emitowanych przez subwoofer bez zmieniania głośności głośników satelitarnych. Możesz ustawić taki poziomu basów, jaki Ci odpowiada najszczególniej.

Oddzielny regulator głośności pozwala także wykonać kompensację odległości. Jeśli subwoofer znajduje się pod biurkiem lub w zamkniętym miejscu, można przystosować poziom basów w celu starannego zrównoważenia i dostrojenia zestawu do określonego środowiska.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.