Menu

Głośniki Logitech Z533

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

Z533Zestaw głośników z subwooferem solidnY DŹWIĘK WYPEŁNIAJĄCY PRZESTRZEŃ Z konkretnYMI BASAMI Ten potężny pakiet głośników 2.1 o mocy szczytowej 120 W/mocy RMS 60 W emituje dynamiczne basy poprzez skierowany do przodu subwoofer.

DONOŚNY DŹWIĘK O MOCY 120 WATÓW Moc szczytowa 120 W/moc RMS 60 W zagwarantuje bogaty, a zarazem jednostajny dźwięk. Pełnozakresowe membrany zaprojektowano w celu całkowitego wypełnienia wnętrza dźwiękiem.

Ciesz się konkretnym dźwiękiem wypełniającym wnętrze. DOŚWIADCZ potężnYCH BASÓW Słuchaj głębokich, dynamicznych basów emitowanych poprzez skierowany do przodu subwoofer, który pozwala ożywić filmy, gry i muzykę.

Ciesz się głębokimi basami, które możesz usłyszeć i poczuć. WSZECHSTRONNE OPCJE POŁĄCZEŃ Jednoczesna obsługa wielu wejść. Podłącz choćby trzy zgodne urządzenia, takie jak telewizor, komputer lub urządzenie przenośne, przy użyciu wejść 3,5 mm albo RCA.

Nie ma potrzeby odłączania maszyn w trakcie przełączania między źródłami audio. PROSTE komponenty STERUJĄCE Uzyskaj łatwy dostęp do wszelkich części sterujących, w tym zasilania, głośności, basów, gniazda słuchawkowego i dopełniającego wejścia, na zintegrowanym panelu sterowania.

sporo WEJŚĆ DLA maszyn Wejścia 3,5 mm i RCA pozwalają na odtwarzanie dźwięku z komputera, tabletu, smartfona, konsoli do gier lub telewizora. DODAJ ADAPTER BLUETOOTH AUDIO Słuchaj muzyki z urządzeń bezprzewodowych Bluetooth® — smartfona albo tabletu — przez dodanie adaptera Logitech Bluetooth Audio Adapter, który jest sprzedawany oddzielnie.

PRYWATNE SŁUCHANIE Podłącz słuchawki do panelu sterowania, by rozmawiać, grać lub słuchać muzyki bez przeszkadzania innym osobom w pobliżu. WygodnA REGULACJAŁatwo przystępne komponenty sterujące komfortową obsługę głośników komputerowych.

Umieść przewodowy panel sterowania tak, nietrudny dostęp do zasilania, głośności i basów. Z533 zestaw głośników z subwooferem

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.