Menu

Głośniki Logitech Z607 5.1

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • System 5.1 

Opis

zestaw głośników Z607 5.1 Surround Sound
konkretny dźwięk i obsługa technice Bluetooth.

mocny dźwięk przestrzenny 5.1
Dzięki mocy szczytowej 160 W dostępnej na żądanie ten pakiet głośników 5.1 wypełnia przestrzeń wysokiej jakości dźwiękiem, którego słucha się z przyjemnością. Ciesz się prawdziwym dźwiękiem przestrzennym z każdego źródła telewizora, telefonu, komputera, konsoli do gier i innych sprzętów. Można w dodatku odtwarzać treści bezpośrednio z kart SD, pamięci USB albo radia FM. Subwoofer o średnicy 133,35 mm stwarza niskie tony, które można poczuć, a pilot i szczególnie długie tylne kable ułatwiają konfigurację i wykorzystywanie.

Prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.1
Zanurz się w dźwiękach ulubionych filmów, muzyki i gier dzięki zestawowi głośników 5.1 z lewym, prawym i centralnym głośnikiem, dwoma tylnymi głośnikami satelitarnymi i jednym subwooferem.
Ciesz się solidnym dźwiękiem płynącym z każdej strony. Zestaw głośników Z607 wypełnia pomieszczenie dźwiękiem i pozwala usłyszeć więcej.

Wypełniający wnętrze dźwięk o mocy 160 watów
komplet o mocy szczytowej 160 W/80 W RMS z g głośnikiem basowym o średnicy 133,35 mm wypełnia pokój niezwykłym dźwiękiem. Dzięki zestawowi głośników wytworzonemu dla zwolenników dźwięku będzie można radować się transparentnie czystymi tonami wysokimi (do 120 kHz) i potężnymi, głębokimi basami (tylko 50 Hz).
obszerna scena dźwiękowa konkretnego zestawu głośników Z607 zapewnia, że żaden dźwięk nie umknie Tobie i Twoim gościom.

Można umieścić je niemalże wszędzie
Nie trzeba dostosowywać pokoju do uzyskania słusznej konfiguracji,radować się genialnym dźwiękiem.
szczególnie długie kable tylnego głośnika satelitarnego (6,2 m) trafne rozmieszczenie w salonach, przestrzeniach do grania, biurach i sypialniach dosłownie wszędzie, gdzie zechcesz. Ustaw głośniki na biurkach, konsolach i stołach albo zamontuj je z łatwością na ścianie.

Odtwarzanie dźwięku z dosłownie każdego źródła
Słuchaj dźwięku z komputerów, telefonów, tabletów, telewizorów, odtwarzaczy Blu-ray / DVD niemalże z każdego źródła. Można bratać się z nimi bezprzewodowo poprzez technikę Bluetooth lub fizycznie, przy pomocy złącza audio 3,5 mm lub kabla RCA, aby lepiej usłyszeć gry, muzykę, filmy dosłownie wszystko. Można odtwarzać dźwięk z kart SD, pamięci USB albo radia FM.

Lepsza łączność dzięki technice Bluetooth
Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem o niepokaźnej kompresji i łatwością stosowania, którą gwarantuje technika Bluetooth 4.2. Dzięki obsłudze technologii Bluetooth 4.2 zyskujesz idealną jakość dźwięku bezprzewodowego i bezawaryjne połączenie do przesyłania danych 2,5 razy szybciej w przypadku Bluetooth 4.1. Przesyłaj strumieniowo bezprzewodowo z połączonych urządzeń znajdujących się w odległości do 15 metrów (w polu widzenia).

instynktowne komponenty sterujące
Steruj dźwiękiem z każdego miejsca w pokoju (do 10 m) dzięki kompaktowemu pilotowi. Odtwarzaj, wstrzymuj odtwarzanie i pomijaj utwory, steruj głośnością, wybieraj wejścia, zmieniaj stacje radiowe i dużo więcej.
komponenty sterujące dźwiękiem znajdują się w dodatku na panelu przednim subwoofera razem z diodą LED wyświetlającą aktualne źródło odtwarzania i głośność.

Głębokie basy
Poczuj rytm muzyki i efekty dźwiękowe filmów i gier dzięki subwooferowi wypełniającemu otoczenie głębokimi basami. Subwoofer o średnicy 133,35 mm z mocą szczytową wynoszącą 50 W / 25 W RMS zapewnia potężne basy o niezwykłej czystości dzięki otwartej obudowie.

Kompaktowe głośniki, solidny dźwięk
Usłyszysz wszystko dzięki bardzo szerokiemu pasmu przenoszenia. Głośniki satelitarne cechują się odwróconą budową, która rozszerza częstotliwość wyjściową. Fala dźwiękowa emitowana jest od tyłu głośnika poprzez tunel do przodu głośnika, dopasowując wysokie i niskie tony i wytwarzając bardziej zharmonizowany i naturalny dźwięk.


rozmiary
Subwoofer 193 x 267 x 297 mm Głośniki satelitarne: 110 x 93 x 178 mm Głośnik centralny: 110 x 93 x 178 mm Pilot zdalnego sterowania: 86 x 40 x 6,5 mm kabel tylnego głośnika satelitarnego do subwoofera: 6,2 m przewód przedniego głośnika satelitarnego do subwoofera: 2,2 m kabel centralnego głośnika do subwoofera: 2,2 m przewód zasilający od subwoofera: 1,4 m
Pozostałe właściwości
Radio FM Czytnik kart SD Obsługa kart SDHC do 32 GB Obsługa pamięci USB do 32 GB z formatowaniem FAT16 albo FAT32 Obsługiwane formaty dźwięku: MP3, WMA, WAV, APE, FLAC pakiet działa z dowolnym urządzeniem z technologią Bluetooth lub wejściem RCA lub 3,5 mm, takim jak: Telewizor, Komputer, Smartfon, Tablet, Odtwarzacz muzyczny, Odtwarzacz DVD, Konsola do gier

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.