Menu

Głośniki Modecom Eclipse 180

Cechy produktu

  • Producent ModeCom 

Opis

MODECOM Eclipse 180 Aktywny pakiet 2.0 z modułem Bluetooth to konkretne głośniki dla osób, które mają wymagające ucho i nie za dużo miejsca na rozbudowany sprzęt audio. Pakiet zaskakuje czystością dźwięków.

Wzmacniacze klasy D Cechą uwydatniającą wzmacniacze klasy D jest wysoka wydajność - tracą one bardzo niewiele energii w postaci ciepła. Wzmacniacze klasy D przy pracy z mocami zbliżonymi do swej mocy maksymalnej osiągają wydajność powyżej 90%.

Wysoka produktywność pozwala na zmniejszenie systemu chłodzenia i w rezultacie na miniaturyzację wzmacniaczy pracujących w klasie D. Dbając o dźwięk nie zapomnieliśmy o wyglądzie Masywne głośniki o rozmiarach 357 x 240 x 220 mm wspaniale wkomponują się równocześnie w innowacyjny jak i tradycyjny wygląd wnętrza.

Głośniki tworzone z czarnej płyty MDF i żółtymi dolnymi membranami są genialnym dopełnieniem wspaniałego dźwięku jaki z MODECOM Eclipse 180 wyciąga się tuż po ich podłączeniu. Wygoda stosowania idzie w parze z jakością dźwięku Głośniki MODECOM Eclipse 180 mają zastosowany wzmacniacz (2 x 90 W) a ich podłączenie do prądu i źródła dźwięku jest banalnie proste.

pakiet można podłączyć m.in. Poprzez załączone do zestawu: kabel optyczny i kabel z mini-jack, bądź bezprzewodowo przez Bluetooth 4.0 z Apt-X™ albo NFC. Głośnikami sterować można asygnowanym, bezprzewodowym pilotem albo z poziomu zaimplementowanego panelu w górnej części jednej z dwóch kolumn.

Regulować można sterowanie tonów niskich i wysokich, głośność a także wybrać preferowany tryb podłączenia. Jakość dźwięku na najwyższym poziomie Głośniki znamionują się pełnym szczegółów dźwiękiem którego słuchać można z przyjemnością poprzez mnóstwo godzin.

Dźwięk z MODECOM Eclipse jest pełen szczegółów i jednocześnie na tyle ocieplony że przyjemne słucha się go przez niemało godzin. Nieprzeciętna jakość dźwięku idzie w parze z niezwykle prawidłową jakością wykonania i niezwykle dużą mocą maksymalną.

Do wszelkiego znaczy do… filmów i gier Głośniki są na tyle uniwersalne i dobre iż nadają się równocześnie do podłączenia pod telewizor pełniąc rolę kina multimedialnego jak i do komputera, dostarczając wysokiej jakości dźwięk podczas multimedialnej rozrywki np.

w trakcie gier....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.