Menu

Głośniki SWANS D1080MKII+

Cechy produktu

  • Producent HIVI 

Opis

lepsza jakość SWANS Hivi przedstawia nową kolekcję głośników D1080MKII+. To zmodernizowana budowa korzystnie znanej linii D1080MKII. W głośnikach D1080MKII+ odświeżono wygląd, dodano moduł Bluetooth, ulepszono wzmacniacze i powiększono obfitość interfejsów wejściowych.

postępowe wzornictwo ciekawe uzupełnienie progresywnego wnętrza. SWANS Hivi D1080MKII+ skonstruowany pozostał z wysokiej jakości materiałów i elementów. Gustowna obudowa wytworzona z litego drewna, lakierowany front i gałki produkowane ze szczotkowanego aluminium powodują, iż ten komplet stanie się atrakcyjnym uzupełnieniem postępowego wnętrza.

mocny bas W skład zestawu wchodzą dwa 2-drożne głośniki, każdy składający się z fachowego głośnika wysokotonowego o średnicy 20mm, minimalizującego szkodliwe efekty dyfrakcji, i z 5,25-cala głośnika niskotonowego, opartego na autorskiej konstrukcji TN25III, która ma wysoki poziom czułości i analizy.

komplet SWANS Hivi D1080MKII+ znamionuje maksymalna moc RMS 60 W, a także pasmo przenoszenia w zakresie 59Hz–20 kHz. Strumieniowanie muzyki komplet SWANS Hivi D1080MKII+ jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem, które można podłączyć za pomocą dwóch wejść liniowych audio, wejścia coaxial oraz optycznego.

Głośniki posiadają możliwość bezprzewodowego podłączenia za pomocą Bluetooth, który umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami. Odtwarzanie muzyki nigdy nie było łatwiejsze....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.