Menu

Głośniki SWANS M10 Biały

Cechy produktu

  • Producent HIVI 

Opis

postępowe wzornictwo niebanalne uzupełnieniem innowacyjnego wnętrza. SWANS Hivi M10 to 3-kanałowy multimedialny system głośników 2.1, które zapewnią idealnej jakości dźwięk. SWANS Hivi M10 skonstruowany został z wysokiej jakości tworzyw i części.

wysmakowana czarno-biała pokrywa powoduje, iż ten zestaw stanie się interesującym uzupełnieniem innowacyjnego wnętrza. Obszerna moc W skład zestawu wchodzą dwa 2-drożne głośniki satelitarne, każdy składający się z 3-calowego głośnika średniotonowego oraz 20mm jedwabnego głośnika wysokotonowego o mocy 10 W każdy.

Do zestawu należy dodatkowo 5-calowy AL-Basschassis Bassreflex subwoofer z wmontowanym wzmacniaczem o mocy 16 W. Komplet SWANS Hivi M10 charakteryzuje maksymalna moc RMS 36 W, a także pasmo przenoszenia w zakresie 120Hz–20 kHz.

Ekranowane magnetycznie komplet SWANS Hivi M10 jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem, które można podłączyć za pomocą gniazda słuchawkowego (3,5 mm) lub wejścia liniowego audio. Głośniki mogą być nadzwyczajnym uzupełnieniem dla telewizora, komputera, smartfona, tableta, odtwarzacza muzycznego.

SWANS Hivi M10 jest też systemem magnetycznie ekranowanym, więc jest bezpieczny dla urządzeń elektronicznych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.