Menu

Głośniki SWANS M300

Cechy produktu

  • Producent HIVI 

Opis

linia głośników M200 producenta SWANS HIVI była od za każdym razem najlepszym modelem z gamy towarów multimedialnych tego producenta (ich produkcja trwa nieustannie od wielu lat). M300 to zmodernizowana kompozycja M200.

użyto w niej zupełnie świeże, obszerniejsze przetworniki a optymalny akustyczny projekt ma zachować tradycję i przynieść więcej przyjemności dla melomanów. Głośnik wysokotonowy o średnicy 1,8 cala (28 mm) produkowany jest z włókna naturalnego, które zagwarantuje jasne i wyraźne odtwarzanie wysokich tonów.

Membrana głośnika niskotonowego 6,5 cala wykonana jest z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości i stosunku tłumienia. M300 wykorzystuje dwa cyfrowe układy wzmacniające Texas Instruments co zapewnia mocny bas z niewielkimi zniekształceniami nawet przy największej głośności.

Cały system napędzany jest wzmacniaczami o mocy 240 W (120 W × 2). Mocny głęboki bas z łatwością obsłuży pokój o powierzchni nawet 25 m². Design głośników doda uroku dla każdego nowoczesnego pomieszczenia.

Front głośników jest pochylony tworzony w macie z dwoma grubymi panelami z litego drewna. Ponadto do regulacji parametrów dźwięku służą gałki tworzone ze szczotkowanego aluminium. Komplet głośników do źródła dźwięku możemy zespolić za pomocą złącza liniowego, coaxial, a także optycznego.

dodatkowo posiadają możliwość bezprzewodowego podłączenia przy pomocy Bluetooth 4.0. Głośniki posiadają wejścia takie jak: złącze optyczne, coaxial, aux. Obydwa głośniki spinamy za sobą za pomocą wysokiej jakości kabla, który zapewnia najwyższą jakość transmisji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.