Menu

Głośniki TRACER Stream V2 BLUETOOTH BLUE

Cechy produktu

  • Producent Tracer 

Opis

Głośniki TRACER Stream V2 BLUETOOTH BLUE

STREAM V2 jest świetnym urządzeniem właśnie dla Ciebie. To wysokiej jakości głośnik o mocy 3W, tworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z maszyn zaopatrzonych w moduł Bluetooth - równocześnie tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i notebooków. Pomimo niewielkich wymiarów, z głośnika Tracer wydobywa się dźwięk uwydatniający się czystym brzmieniem, z solidnym i czystym basem.
Dodającym uroku elementem jest aluminiowa i dyskretne podświetlenie LED sygnalizujące działanie. Kompaktowy, nowoczesny i niebanalny zarys tuby wraz z niewielkimi wymiarami czyni głośnik bardzo uniwersalnym, przystępnym w transporcie. STREAM V2 sprawdzi się wspaniale równocześnie podczas weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i wakacyjnych podróży.
postępowa technologia Bluetooth zapewnia zasięg urządzenia aż do 10 metrów. Dzisiaj można luźno słuchać ulubionej muzyki bez plątaniny zbędnych kabli. Pojemna bateria 300mAh gwarantuje długi czas pracy urządzenia - aż do 5 godzin.EAN: 5907512861356
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: TRAGLO45883
rodzaj: mobilne
System: Mono
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Nie
Podświetlenie: Tak
Moc głośników (sumaryczna): 3 W
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Zasilanie: Akumulator zaimplementowany
Kolor: Niebieski
Pozostałe parametry: Bluetooth: 2.1+ EDR Czas pracy na baterii: 300 min Odtwarzanie muzyki z karty pamięci Zarządzanie połączeniami telefonicznymi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.