Menu

Logitech G560 LIGHTSYNC RGB - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

Głośniki G560 LightSync 980-001301

GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE DO GIER LIGHTSYNC RGB
Poczuj gry i muzykę w zupełnie nowy sposób. Dwie strefy oświetlenia na głośnik gwarantują emisję światła otoczenia do tyłu, aby stworzyć odpowiedni klimat, a światła skierowane do przodu gwarantują bardziej aktywne i informacyjne oświetlenie. Oprogramowanie LGS daje możliwość dobrania ok. 16,8 miliona kolorów do Twojego stylu i konfiguracji.
Programowalny próbnik ekranu reaguje na obraz monitora, aby przenieść kolory z ekranu do pomieszczenia.

technologia LIGHTSYNC

Żywe odcienie w najnowszych grach. Logitech G LIGHTSYNC to kolejna genertacja podświetlenia RGB. Dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software (LGS) i reagowaniu na akcję w grach, podświetlenie jest zsynchronizowane z ponad 300 popularnymi tytułami. kolor klawiatury, głośników, zestawów słuchawkowych i myszy do swego stylu, mając do dyspozycji 16,8 miliona odcieni. Dzięki oprogramowaniu LGS możesz choćby zaprogramować swoje własne progresywne efekty.

ROZŚWIETL SWOJE GRY
Niestandartdowe wrażenia RGB w modnych grach. Rozszerz świat gry na całe pomieszczenie. Twórcy gier pracują z naszym zestawem RGB SDK, aby zaprogramować efekty kolorystyczne i animacje dla każdej gry. Oznacza to,błyskotliwe momenty, na których skupiają się twórcy gier, zostaną wzbogacone o efekty RGB. Twoje ulubione gry. Nowa jakość.

WIZUALIZATOR AUDIO
Oświetlenie w pełnym spektrum sterowane muzyką przejrzyj muzykę. Połącz się przy użyciu technice Bluetooth, złącza 3,5 mm albo portu USB, a zastosowany wizualizator audio głośników G560 włączy się, by ożywić muzykę. Słuchanie przy niskim poziomie głośności powoduje miękki efekt oddychania. Kiedy ustawisz wysoką głośność, oświetlenie pulsuje zgodnie z rytmem muzyki tylne światła reagują na basy, a przednie na średnie i wysokie tony. Połącz głośniki poprzez port USB i skorzystaj z oprogramowania Logitech Gaming Software,dopasować kolor i efekty oświetlenia.

części STERUJĄCE TUŻ POD PALCAMI G560
służy dodatkowo jako centrum sterowania dźwiękiem. Regulacja głośności jest podzielona na przód i środek. Parowanie Bluetooth odbywa się przy pomocy jednego przycisku. Programowalny przycisk G domyślnie zmienia jasność barw, ale może również włączać dowolne funkcje od specjalnych możliwości w grze do uruchamiania aplikacji audio za pośrednictwem oprogramowania LGS. Przycisk zasilania jest dostępny z tyłu prawego głośnika satelitarnego.

JEDEN komplet GŁOŚNIKÓW nadzwyczajnY DO wszelkich ZASTOSOWAŃ

Obsługa USB, złącza 3,5 mm i technice Bluetooth. Ulepsz swój sprzęt dzięki wszechstronnemu, przystępnemu w obsłudze rozwiązaniu audio. Model G560 zezwala na podłączenie sygnału z kilku źródeł: USB, złącza 3,5 mm albo połączenia Bluetooth. Połączenie USB jest wymagane do uzyskania cyfrowego dźwięku, podświetlenia LIGHTSYNC RGB i dźwięku przestrzennego DTS:X Ultra. Technika Logitech Easy-Switch pozwala na bezproblemowe przełączanie się między czterema podłączonymi urządzeniami.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY DTS:X ULTRA
idealna intensywność i przewaga zapewniana poprzez precyzyjny dźwięk pozycyjny. Technika DTS:X Ultra renderuje trójwymiarowy pejzaż w grach, dzięki czemu możesz usłyszeć środowisko gry pod dowolnym kątem. Z kolei wielokanałowe źródła muzyczne, takie jak dźwięk przestrzenny 5.1 lub 7.1, zapewniają wielowymiarowe doświadczenia. Każdy kanał miksu ma niepowtarzalną pozycję, co powiększa realizm wrażeń.

potężnY DŹWIĘK O MOCY 240 WATÓW
Poczuj wybuchową akcję dzięki dźwiękowi o mocy szczytowej 240 W (moc RMS 120 W) emitowanemu przez skierowany w dół subwoofer i dwa głośniki satelitarne o lekkich i wytrzymałych metalowych membranach. Usłysz każdy szczegół gry i płynący z głośników 2.1 dźwięk zgodny z zamierzeniami twórców. Możesz to usłyszeć pod wieloma kątami, co zapewnia wyjątkowa budowa membran generujących ogromny pejzaż dźwiękowy.

INTEGRACJA Z GRAMI I NIESTANDARDOWE EFEKTY ŚWIETLNE
automatycznie uruchamiane podświetlenie reagujące na akcję w grze. Po prostu zeskanuj i dodaj grę przy pomocy oprogramowania LGS, a pakiet G560 zajmuje się resztą. Dzięki oprogramowaniu LGS możesz dopasować kolor i efekty oświetlenia wizualizacji audio oraz tryb pracy próbnika ekranu, który odczytuje piksele na ekranie i dynamicznie dostosowuje odcienie. Wybierz dowolną część ekranu i przypisz do jednego z 4 obszarów: lewego, prawego, przedniego lub tylnego. Przycisk G można w dodatku zaprogramować w celu włączania niestandardowych poleceń dla dowolnych aplikacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.