Menu

Słuchawki Bluetooth FRESH N REBEL Vibe Wireless + głośnik Bluetooth Rockbox Pebble Cloud 8GIFT05CL

Cechy produktu

  • Producent FRESH N REBEL 

Opis

Chcesz cały czas słuchać muzyki? A może ktoś ze znajomych ma taką potrzebę? dzisiaj możecie to robić bezproblemowo! zestaw podarunkowy Fresh n Rebel to głośnik i bezprzewodowe słuchawki do każdej muzyki. Nie musicie również martwić się niedopasowaniem kolorystycznym, bo oba produkty są w tej samej stylistyce.

zestaw mieści głośnik Rockbox Pebble i bezprzewodowe słuchawki douszne Vibe. Rockbox Pebble to przenośny głośnik Bluetooth odporny na zachlapanie i wstrząsy, a Vibe to bezprzewodowe słuchawki douszne.

Oba produkty zapewniają 5 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki.Korzyści: Słuchanie muzyki z wolnymi rękami! Te kompaktowe, lekkie i kolorowe słuchawki są też bezprzewodowe. Słuchawki Vibe można podłączyć do urządzenia mobilnego.

Dzięki trzem rozmiarom nad wyraz miękkich końcówek, słuchawki Vibe pasują do każdego ucha i można nosić je komfortowo przez długie godziny. Są przystępne w ośmiu kolorach! Te słuchawki douszne gwarantują soczysty bas i czyste dźwięki, dzięki czemu każda muzyka brzmi niesamowicie.

Słuchawki Vibe Wireless zaopatrzono we zastosowany mikrofon, starczy zapauzować i odebrać połączenie. Rockbox Pebble to kieszonkowy głośnik Bluetooth z solidnym połączeniem przetwornika i subwoofera dającego dodatkowy bas.

Zabawa w wodzie przy dźwiękach z głośnika Pebble? Nie ma problemu! Rockbox Pebble jest oporny na zachlapania. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth i śpiewanie razem z ulubionym piosenkarzem nawet przez 5 godzin.

Do pełnego naładowania Rockbox Pebble potrzebuje tylko 3 godzin. Przy podawaniu bitów zdarzają się upadki. Rockbox Pebble ma gumową osłonę zabezpieczającą przed wstrząsami. Głośnik Rockbox Pebble wyposażono w sznurek, który można zawinąć wokół nadgarstka i zabrać głośnik ze sobą wszędzie!

Słuchaj ulubionej melodii w ruchu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.