Menu

Słuchawki Bluetooth FRESH N REBEL Vibe Wireless + głośnik Bluetooth Rockbox Pebble Peppermint 8GIFT05PT

Cechy produktu

  • Producent FRESH N REBEL 

Opis

Chcesz cały czas słuchać muzyki? A może ktoś ze znajomych ma taką potrzebę? dzisiaj możecie to robić bezproblemowo! komplet podarunkowy Fresh n Rebel to głośnik i bezprzewodowe słuchawki do każdej muzyki. Nie musicie także martwić się niedopasowaniem kolorystycznym, bo oba produkty są w tej samej stylistyce.

zestaw posiada głośnik Rockbox Pebble i bezprzewodowe słuchawki douszne Vibe. Rockbox Pebble to mobilny głośnik Bluetooth niepodatny na zachlapanie i wstrząsy, a Vibe to bezprzewodowe słuchawki douszne.

Oba produkty gwarantują 5 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki.Korzyści: Słuchanie muzyki z wolnymi rękami! Te kompaktowe, lekkie i kolorowe słuchawki są także bezprzewodowe. Słuchawki Vibe można podłączyć do urządzenia mobilnego.

Dzięki trzem wymiarom bardzo miękkich końcówek, słuchawki Vibe pasują do każdego ucha i można nosić je wygodnie przez długie godziny. Są dostępne w ośmiu kolorach! Te słuchawki douszne zapewniają soczysty bas i czyste dźwięki, dzięki temu każda muzyka brzmi niesamowicie.

Słuchawki Vibe Wireless wyposażono we zastosowany mikrofon, starczy zapauzować i odebrać połączenie. Rockbox Pebble to kieszonkowy głośnik Bluetooth z solidnym połączeniem przetwornika i subwoofera dającego dodatkowy bas.

Zabawa w wodzie przy dźwiękach z głośnika Pebble? Nie ma problemu! Rockbox Pebble jest wytrzymały na zachlapania. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki poprzez Bluetooth i śpiewanie razem z ulubionym piosenkarzem nawet przez 5 godzin.

Do pełnego naładowania Rockbox Pebble potrzebuje tylko 3 godzin. Przy podawaniu bitów zdarzają się upadki. Rockbox Pebble ma gumową osłonę zabezpieczającą przed wstrząsami. Głośnik Rockbox Pebble wyekwipowano w sznurek, który można zawinąć wokół nadgarstka i zabrać głośnik ze sobą wszędzie!

Słuchaj ulubionej melodii w ruchu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.