Menu

TRACER Głośnik RINGO BLUETOOTH

Cechy produktu

  • Producent Tracer 

Opis

RINGO jest genialnym urządzeniem dla osób chcących użyć jego wyjątkową moc. Użyj jego możliwości w miejscu które jest dla Ciebie najwygodniejsze bez zapotrzebowania użycia kabli. RINGO to wysokiej jakości głośnik o mocy 6W tworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z sprzętów wyekwipowanych w moduł Bluetooth, zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, czy laptopów.

obfite wymiary głośnika Tracer pozwalają radować się czystym brzmieniem z solidnym i czystym basem. Postępowy i atrakcyjny zarys czyni głośnik niezwykle uniwersalnym i przystępnym w transporcie. RINGO stanie na wysokości zadania świetnie równocześnie w trakcie weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i wakacyjnych podróży.

zaimplementowany moduł FM pozwala słuchać ulubionych stacji radiowych. Innowacyjna technologia Bluetooth 4.0 + EDR zezwala na zasięg urządzenia aż do 10 metrów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki, bez trudności z plątaniną zbędnych kabli.

Pojemna wymienna bateria o pojemności 1300mAh zagwarantuje urządzeniu długi czas pracy wynoszący aż do 6 godzin.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.