Menu

WEBHIDDENBRAND głośniki Fenda F&D F3800X (F3800X)

Cechy produktu

  • Producent WEBHIDDENBRAND 

Opis

zestaw głośników 5.1 Fenda F3800X o mocy 80Watt RMS to wspaniała propozycja dla wymagających użytkowników. Fenda F3800X to system głośników działający równocześnie przewodowo (AUX) jak i bezprzewodowo, dzięki zaimplementowanej technice Bluetooth NFC ver.

4.0. Pakiet składa się z głośnika niskotonowego wyprodukowanego z drewna o mocy 30W i satelit 5x10W. Fenda F3800X prezentuje się naprawdę spektakularnie i będzie ozdobą dla każdego salonu czy biurka. Jak cała linia głośników Fenda FX, model F3800X został zaopatrzony w Radio FM umożliwiające zapisanie do 100 stacji radiowych.

solidna i długa antena zagwarantuje czysty i bezszumowy odbiór fal radiowych. Na frontowym panelu woofera możemy znaleźć ekran sygnalizujący nas o obecnie wybranym trybie pracy, poziomie głośności oraz odbieranej fali radiowej.

Wokół wyświetlacza umieszczone zostały przyciski sterowania zestawem. Oprócz standardowych funkcji regulacji głośności, play/pause, prev/rew, odszukamy tam przycisk wyboru źródła dźwięku, scan służący do wyszukiwania stacji radiowych, a także prędkie przechodzenie w tryb bluetooth.

Na bocznej obudowie głośnika niskotonowego umieszczono port USB i TF Card, dzięki którym możemy odtwarzać naszą ulubioną muzykę z zewnętrznych pamięci flash (wsparcie plików MP3/WMA). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji tonów niskich i wysokich.

Potencjometry zostały umieszczone na tylnym panelu woofera. Całość dopełniają efekty świetlne na froncie głośnika bassowego (można je wyłączyć). Kolejną ważną cechą oferowaną poprzez komplet głośników Fenda F3800X jest pilot zdalnego sterowania, zapewniający całkowitą kontrolę nad głośnikami.

Pilot działa nad wyraz sprawnie, nawet na większych odległościach co stanowczo poprawia komfort stosowania głośników. Komplet Fenda F3800X świetnie spełni oczekiwania jako głośnik do komputera ale nie tylko. Bez dwóch zdań będzie nieoceniony w przypadku imprez domowych, oglądania filmów czy codziennego wykorzystywania naszego telewizora....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.