Menu

Zestaw głośników komputerowe SVEN SV-016722 80 W 2.1- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent SVEN 

Opis

Fińska firma SVEN demonstruje model oznaczony symbolem MS-2250. Głośniki te są w standardzie 2.1 i genialnie nadają się do oglądania filmów, gier komputerowych czy odtwarzania muzyki. Posiadają dużą moc 80W, która gwarantuje nasycony i potężny dźwięk.

Subwoofer i para głośników satelitarnych zagwarantuje całkowitą paletę dźwiękową, bogaty bas i przejrzyście czyste wysokie częstotliwości. Zestaw posiada zaimplementowany odtwarzacz plików audio z pendrive albo karty SD, może działać jako niezależny zestaw, do odtwarzania muzyki z wymienionych nośników nie ma konieczności podłączania go do komputera czy włączania komputera.

dodatkową {pomocn|przydatn)ą funkcją jest radio FM czy moduł BLUETOOTH, który umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych! Producent nie zapomniał również o osobach, które lubią zasypiać przy muzyce, zestaw posiada funkcję SLEEP (możliwość ustawienia wyłączenia za określony czas)....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.