Moje konto
  • LG NB3530A + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! LG NB3530A + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

LG NB3530A + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

1 oferta z 1 sklepu

Producent LG WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentLG

LG NB3530A + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Soundbar LG NB3530A Cyfrowy projektor dźwięku o łącznej mocy wyjściowej 300 W.

Moc głośnika przedniego wynosi 160 W, natomiast moc głośnika basowego 140 W. Posiada dekodery dźwięku Dolby Digital, DTS oraz możliwość odtwarzania plików MP3 i WMA. Posiada technologię Bluetooth i Sleep Timer oraz dwa złącza optyczne, USB, HDMI oraz wejście Aux.

Zużycie energii w czasie pracy wynosi 40 W, a w trybie czuwania poniżej 0.5 W. Cechy produktu: Bezprzewodowa synchronizacja dźwięku Podłączanie przewodów nie jest już konieczne! Wystarczy podłączyć Speakerbar LG do prądu i już można delektowac się bogatym dźwiękiem przesłanym bezprzewodowo przez interfejs Bluetooth.Procesor dźwięku 3D Dzięki unikalnej, opracowanej przez firmę LG technologii kalibrowania dźwięku, procesor 3D Surround Processor pozwala na uzyskanie bardziej fascynującego i realistycznego dźwięku przestrzennego.

Bezprzewodowy, aktywny subwoofer Koniec z przewodami! Bezprzewodowy, akty

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też