Menu

iHealth Wireless Glucose Meter Kit - Elektroniczny glukometr bezprzewodowy iOS/Android (Bluetooth) ZESTAW BG5-KIT

Cechy produktu

  • Producent iHealth 

Opis

innowacyjny pakiet pomiarowy dla cukrzyków składający się z elektronicznego glukometru bezprzewodowego (ładowany przez USB), pasków (10 sztuk w zestawie), nakłuwacza, a także igieł (10 sztuk w pakiecie). Jest to pierwszy system tego typu działający w oparciu o gratisową aplikację Gluco-Smart, która po zainstalowaniu na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch pozwala sprawdzać i nadzorować poziom cukru we krwi na ekranie smartfona lub tabletu. Aplikacja zaopatrzona została m.in. W funkcje liczenia oraz skanowania kodów QR na paskach. Glukometr również duży i czytelny wyświetlacz, który umożliwia dokonywanie pomiarów bez wykorzystania aplikacji. Wbudowana pamięć pozwala w dodatku zapamiętać do 500 pomiarów wyprodukowanych w trybie offline. Wymagana liczba pamięci operacyjnej RAM do poprawnego działania glukometru: więcej niżeli 1 GB. Paski testowe: jedynie pochodzące od producenta. Towar atest ISO 15197:2013.
Kompatybilność:
· Urządzenia iOS:iPhone 3GS/4/4S/5/5S/6/6 Plus, iPad 2/3/4, iPad Air, iPad mini, iPod touch 4/5 z iOS 6.0 lub wyższą
· Urządzenia Android (wersja 4.0 lub wyższa): Samsung Galaxy S4/S5, Samsung Galaxy Note 2/3, Samsung Mega 6.3, HTC Droid DNA, HTC One M7, LG Nexus 4/5.
Aktualna lista kompatybilnych maszyn: www.ihealthlabs.com/support

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.