Moje konto
  • Remington R5150 Remington R5150
  • Remington R5150 Remington R5150
  • Remington R5150 Remington R5150
  • Remington R5150 Remington R5150
  • Remington R5150 Remington R5150

Remington R5150

2 oferty z 2 sklepów

Producent Remington Rodzaj zasilania akumulatorowo-sieciowe Sposób golenia na sucho Czas ładowania 1.5 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Conrad.pl

★★★★☆
3982 opinie

Golarka Remington R5150 Titanium-X

Golarka Remington R5150 Titanium-X

Golarki rotacyjne Remington urzekają 3 pojedynczo zawieszonymi i ruchomymi we wszystkich kierunkach głowicami tnącymi, które optymalnie dopasowują się do kształtu twarzy. Dzięki zaawansowanej technologii Flex i Pivot firmy Remington dojdziesz także do trudno dostępnych miejsc, takich jak szyja, kark i linia szczęki, aby uzyskać komfortowe i gładkie golenie.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentRemington
Rodzaj zasilaniaakumulatorowo-sieciowe
Sposób goleniana sucho
Czas ładowania1.5 h

Chcesz uniknąć uciążliwych zacięć na skórze powodowanych przez jednorazowe maszynki? Używając golarki, sprawnie i wygodnie pozbędziesz się niechcianego zarostu. Nie będziesz musiał dodatkowo inwestować w różnego rodzaju specyfiki do golenia, gdyż z nią będą one zbędne. Zapoznaj się z urządzeniem Remington R5150, przeanalizuj jakie posiada cechy i zdecyduj, czy to właśnie ono będzie dla Ciebie idealne.

Golenie

Na rynku dostępne są dwa typyrodzaje systemów golących w golarkach: głowicowy i foliowy. Pierwszy z nich oparty jest na okrągłych głowicach z ostrzami ukrytymi pod osłoną, w której znajdują się szczeliny. To przez nie włosy dostają się do nożyków i są ścinane. Drugi rodzaj opiera się na poprzecznie poruszających się ostrzach, ukrytych pod folią z otworami. Niezależnie od rodzaju, należy zwracać uwagę na liczbę szczelin, gdyż zależy od tego dokładność golenia. Dostosuj swój wybór do warunków w jakich chcesz używać golarki. Dostępne są urządzenia, którymi ogolisz się na sucho, na mokro, a także takie, które zastosujesz w obu sytuacjach. Golarką R5150 firmy Remington będziesz się golił na sucho.

Zasilanie

Kupując golarkę, masz do wyboru cztery rodzaje zasilania. Sieciowe jest najlepszym rozwiązaniem dla osób korzystających z urządzenia głownie w domu, gdzie mają dobry dostęp do gniazdka elektrycznego. Dla osób ceniących sobie swobodę użytkowania oraz podróżujących odpowiednie będzie zasilanie akumulatorowe lub bateryjne. Natomiast urządzenie z zasilaniem akumulatorowo-sieciowym to najbardziej uniwersalny wybór, jednak także przeważnie dużo droższy od pozostałych. W golarce Remington R5150 zastosowano zasilanie akumulatorowo-sieciowe. Czas ładowania golarki R5150 firmy Remington to 1.5 h.

Dodatkowe funkcje

Gdy szukasz golarki, oprócz podstawowych cech, zwróć też uwagę na dodatkowe, które mogą uprzyjemnić Ci używanie tego urządzenia. Należą do nich wskaźnik czyszczenia, kontrolka zużycia głowicy czy poziomu naładowania. Do niektórych modeli dołączane są stacje dokujące, gdzie nie tylko golarka zostanie wyczyszczona, ale tez ostrza nawilżone i akumulator podładowany.

Podsumowanie

Dobrze się zastanów jakiej golarki szukasz. Nie podejmuj pochopnej decyzji. Przeanalizuj wszystkie funkcje, cenę oraz wygląd urządzenia. Rozsądny wybór, pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko czas na codziennej pielęgnacji, ale także pieniądze. Golarka R5150 firmy Remington wraz z posiadanymi funkcjami oraz kształtem, który zapewni Ci wygodę użytkowania, uprzyjemni Ci golenie.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Osobiście stwierdzam, że produkt jest jakościowo odpowiedni do ceny. To już moja 5 golarka (1 braun, 3philipsy kazdy o model wyższy) i teraz ten. Jest wykonany mało precyzyjnie ale goli rewelacja. Zobaczymy jak długo bo poprzednie wytrzymywały max rok....później nie goliły...tępe noże. Szwagier ma model starszą i już rok goli super. ★★★★☆
marko_18
2013-09-04

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też