Moje konto
  • AEG-Electrolux HK634150XB AEG-Electrolux HK634150XB
  • AEG-Electrolux HK634150XB AEG-Electrolux HK634150XB

AEG-Electrolux HK634150XB

3 oferty z 3 sklepów

Producent AEG-Electrolux Głębokość 51.6 cm Szerokość 57.6 cm Wysokość 55 cm Sterowanie dotykowe WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
39270 opinii

AEG HK 634150 XB /Szukaj produktów dostępnych 24H z gwarancją dostawy przed Świętami!

AEG HK 634150 XB /Szukaj produktów dostępnych 24H z gwarancją dostawy przed Świętami!

Płyta ceramiczno-indukcyjna o szerokości 58 cm, sterowana elektronicznie, z minutnikiem, funkcją Stop + Go, wskaźnikiem opadania ciepła, 2 polami indukcyjnymi z funkcją Power oraz z 2 polami szybkogrzejnymi w tym z 1 poszerzanym dwustrefowym typu brytfanna.

Dostępny od ręki  ✓

MDM24.pl - Internetowy sklep komputerowy

★★★★★
367 opinii

Płyta Ceramiczno - indukcyjna 4-polowa AEG HK634150XB (Czarny)- dostawa GRATIS już od 100 ZŁ!!! zamów do 17:30 - wysyłka jeszcze DZISIAJ!!!

Płyta Ceramiczno - indukcyjna 4-polowa AEG HK634150XB (Czarny)- dostawa GRATIS już od 100 ZŁ!!! zamów do 17:30 - wysyłka jeszcze DZISIAJ!!!

… dań,Wymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł):576x--x516 mm,Wymagana przestrzeń instalacyjna (Szer/Wys/Gł):560x--x490 mm,Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):675x115x600 mm,Waga z opakowaniem:11 kg,Moc przyłączeniowa:7300 W,Min. napięcie zasilania:220 V,Maks. napięcie zasilania:240 V,Długość kabla zasilającego:1,5 m,Kolor:Czarny,Kolor ramki:Stal szlachetna,Strona www produktu:http://www.aeg.pl/Products/Gotowanie/P%C5%82yty_do_zabudowy/P%C5%82yty_indukcyjne/HK634150XB,Orientacyjna …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAEG-Electrolux
Głębokość51.6 cm
Szerokość57.6 cm
Wysokość55 cm
Sterowaniedotykowe

Chcesz unowocześnić swoją kuchnię i szukasz odpowiedniej płyty grzejnej? Spraw, by Twoja kuchnia stała się przyjaznym miejscem i ozdobą Twojego domu. Z dobrym i stylowym sprzętem, z przyjemnością będziesz przygotowywać potrawy dla siebie, domowników i przyjaciół. Przeczytaj charakterystykę płyty indukcyjnej AEG-Electrolux HK634150XB i zdecyduj, czy sprawdzi się ona w Twojej kuchni.

Wskazówki

Działanie płyt indukcyjnych opiera się na polu magnetycznym. Jest ono wytwarzane pod powierzchnią płyty i powoduje, że nagrzewa się jedynie dno naczynia, a nie samo pole grzejne. Sprawia to, że gotowanie trwa krócej niż w przypadku innych rodzajów płyt grzejnych, a my oszczędzamy energię. Przy zakupie płyty indukcyjnej weź pod uwagę kształt i ilość pól grzejnych. Są one uzależnione od modelu płyty. Pola mogą być owalne lub prostokątne, ale także przyjmować kształt określonych naczyń, np. brytfanny. W wyborze płyty indukcyjnej ważne jest zasilanie. Podłączenie do jednej fazy płyty wraz z piekarnikiem może nie być najlepszym pomysłem, gdyż moc jaka jest wymagana przez te urządzenia, przewyższa możliwości układów jednofazowych w większości bloków mieszkalnych. Dlatego idealnym wyjściem, będzie podłączenie ich do rożnych faz.

Funkcje

Funkcjonalność to główny atut płyt indukcyjnych. Masz do wyboru wiele modeli, z rozmaitymi funkcjami. Standardowo już, wyposażone są w opcję rozpoznawania obecności i wielkości garnka. Płyty indukcyjne posiadają też inne funkcje, choćby takie jak timer, którym ustawisz czas pracy konkretnego pola grzejnego oraz funkcja booster, czyli szybkie nagrzewanie. Bardziej zaawansowane modele posiadają specjalne sensory, które czuwają nad procesem gotowania. Inną interesującą funkcją jest Stop&Go, czyli możliwość szybkiego wyłączenia wszystkich pól lub zmniejszenia ich mocy do poziomu 1 jednym ruchem, jeśli musisz na chwilę wyjść z kuchni. Po powrocie możesz bez problemu przywrócić wszystkie ustawienia.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to ważny aspekt użytkowania sprzętu AGD. Jeśli Ty lub ktoś z domowników, planujących używanie płyty, posiada rozrusznik serca, aparat słuchowy lub pompę insulinową, konieczne jest skonsultowanie się z producentem tych urządzeń medycznych, aby wyeliminować ryzyko zakłócenia ich pracy przez pole magnetyczne, które jest wytwarzane przez płyty indukcyjne. Dodatkowo nie zostawiaj w pobliżu płyty metalowych przedmiotów, takich jak noże, łyżki czy pokrywki, ale także kart magnetycznych, np. do bankomatu.

Podsumowanie

Rozważając zakup określonej płyty indukcyjnej, weź pod uwagę jej funkcje, zasilanie, a także możliwości instalacji elektrycznej w Twojej kuchni. Gotowanie na płytach indukcyjnych musi odbywać się z użyciem specjalnych ferromagnetycznych naczyń, które będą idealnie dopasowane do powierzchni płyty, z płaskim dnem i bez ostrych krawędzi. AEG-Electrolux HK634150XB to urządzenie, które nie tylko uprości Ci przygotowywanie posiłków, ale także ozdobi Twoją kuchnię, dzięki stylowemu i nowoczesnemu wyglądowi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też