Menu

TEAC TN-4D czarny

Cechy produktu

  • Producent TEAC 

Opis

teac tn-4d jest konwencjonalnym gramofonem z napędem bezpośrednim. Model ten eksponuje się niską i istotnie elegancką podstawą, której zaprojektowanie umożliwiło zastosowanie nowo opracowanego bezszczotkowego silnika prądu stałego.

korzyści: napęd znamionują się niesamowitą stabilnością pracy i w połączeniu z ramieniem opartym na ostrzowych łożyskach pozwala uzyskać najwyższą możliwą jakość dźwięku. Bezszczotkowy silnik prądu stałego (z układem sprzężenia zwrotnego) do stabilizacji obrotów wykorzystuje rezonator kwarcowy.

rezonator zwiększa płynność obrotów także przez eliminowanie zjawiska skokowego momentu obrotowego, powstającego przy wchodzeniu kolejnych nabiegunników wirnika lub stojana w pole magnetyczne magnesu stałego.

zastosowanie płaskiego silnika umożliwiło projektantom teac-a stworzenie nad wyraz niskiej i gustownej podstawy w porównaniu z plintami spotykanymi w większości gramofonów z napędem bezpośrednim. Całości dopełnia skrupulatnie zaprojektowany przedwzmacniacz gramofonowy, który pozwala podłączyć urządzenie wprost do wejść liniowych dowolnego systemu hi-fi.

dodatkowo, port usb umieszczony na tylnej ściance zezwala na cyfrową archiwizację analogowej kolekcji wprost na komputerze pc/mac.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.