Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Gres.

Gres

6553 produkty z 25 sklepów

strona 1 z 328

Niemiecka tania płytka gresowa beżowa 60x120 Light Beige Str

Producent 2 Wymiary 60 x 120 cm Typ płytka

Niemiecka tania płytka gresowa beżowa 60x120 Light Beige Str rektyfikowana ... SZCZEGÓŁY →

Tania Płytka tarasowa drewnopodobna gres 44x44 Ipe Dark

Producent GOMEZ Hiszpania Wymiary 44 x 44 cm Typ płytka

Tania płytka drewnopodobna,tarasowa,basenowa,antypoślizgowa, mrozoodporna 44x44 Ipe Dark. Idealnie nadaje się na tarasy ,balkony ,przy saunie ,jakuzzi ,zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz budynków itp. Wszędzie tam gdzie chcemy mieć elegancki... SZCZEGÓŁY →

O kategorii Gres

Szukasz płytek gresowych? U nas masz szeroki wybór producentów, z których każdy wypracował swój własny styl. Możesz porównać ofertę z Polski z zagranicznymi trendami. Jednak wszystkie produkty z kategorii gres są wysokiej jakości. Gres jest rodzajem płytek ceramicznych. To bardzo funkcjonalny i zyskujący na popularności materiał. W kategorii znajdziesz zarówno gres szkliwiony, jak i nieszkliwiony (techniczny). Ten pierwszy stosowany jest do wykładania podłóg wewnątrz mieszkań (zwłaszcza salonów czy korytarzy), a także na balkonach, tarasach czy elewacji. Gres nieszkliwiony, dzięki wyższej odporności na ścieranie, wykorzystywany jest na posadzkach o największym natężeniu ruchu, jak centra handlowe, urzędy, banki czy biura, a także na elewacje. Gres można układać wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, gdyż dzięki niskiej nasiąkliwości, można mu nadać właściwości mrozoodporne.

Gres cechuje niezwykła podatność na efektowne wzornictwo. Bardzo długo można przeglądać oferowane wykończenie płytek. To na przykład ognisty Ginger brown z Paradyża. Głęboka czerń w Spazio Nero od NovaBella. Wygląd kamienia kostki w serii Arango Cersanit i Chuuk Ceramstic. Czy zdająca się żyć, egzotyczna Zambia produkcji Tubądzin. Co więcej, płytki dostępne są z pokryciem matowym oraz błyszczącym. Płytki oferowane są w różnych rozmiarach. Oprócz płytek podłogowych i ściennych, znajdziesz tu także pasujące do danej kolekcji listwy podłogowe, cokoły i stopnice z profilem antypoślizgowym. W ofercie Nowej Gali i Cersanitu jest także mozaika gresowa. Najpopularniejszy jest gres Opoczno i gres Cersanit.

Sprawdź też