Menu

Tefal GC450

Cechy produktu

  • Producent Tefal 
  • Moc 2000 W
  • Regulacja temperatury tak 

Opis

TEFAL GRILL SUPERGRILL standard doskonałe obsmażanie i kontrolowane grillowanie SuperGrill to jakość grillowania jak od szefa kuchni w warunkach domowych SuperGrill standard to grill wielofunkcyjny z 4-pozycyjnym termostatem.

teraz spędzanie miłych chwil na wspólnym grillowaniu z rodziną i przyjaciółmi jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze! Grilluj przeróżne warianty elementów, na każdą okazję: możesz go używać jako grill mięsny lub grill typu plancha, w domu i na zewnątrz.

Dzięki trybowi max możesz zarumienić mięso, nie trwoniąc jego soczystości, i radować się każdym kęsem. Doskonałe obsmażanie i kontrolowane grillowanie SuperGrill kanon odpowiada wszystkim codziennym potrzebom, jednocześnie gdy trzeba zrobić wrażenie na rodzinie i znajomych doskonale grillowanym mięsem, jak i przygotować przeróżnego rodzaju elementy niezależnie od okazji.

Możesz używać go w kuchni jako grilla mięsnego lub na stole w pozycji plancha. Grilluj jak szef kuchni dzięki trybowi potężnego obsmażania i żeliwnym płytom o wysokiej jakości. 4-pozycyjny dostosowywany termostat ułatwia sztukę gotowania.

Płyty żeliwne dodają mocy temu urządzeniu o wysokiej skuteczności, które zapewnia doskonałe grillowanie. Pozycja grill mięsny albo plancha Dziel się smacznymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi dzięki dwóm pozycjom grillowania.

dostosowywany 4-pozycyjny termostat dostosowywany 4-pozycyjny termostat, dzięki któremu można grillować rozmaitego typu składniki Zdejmowane płyty nadają się do mycia w zmywarce Zdejmowane płyty z żeliwa aluminiowego pokryte warstwą nieprzywierającą, a także tacka na soki i tłuszcz nadają się do mycia w zmywarce....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.