Menu

Grill gazowy Landmann TRITON 6.1+

Cechy produktu

  • Producent "LANDMANN-POLSKA" SP.z o.o. 
  • Rodzaj gazowy 

Opis

Nagrillu.pl – Grille Triton
Grill gazowy Landmann TRITON 6.1+Ósmy cud świata

Grill gazowy Landmann TRITON 6.1+ stanowi transparentną kwintesencję całej kolekcji grilli Triton.
Grill ten jest odwołaniem do jednego z najpopularniejszych Trytonów – ósmego, i zarazem największego księżyca planety Neptun.
Jego wymiar i dosłowny wręcz blask zachwyci każdego.

I na zewnątrz, i w środku – wystarczy zajrzeć do jego emaliowanej komory paleniskowej, z pokrywą od we wnętrzu lakierowaną proszkowo.

Ta gustowna, dwuścienna pokrywa ma boki z ciśnieniowo odlewanego aluminium lakierowanego proszkowo, z uchwytem ze stali szlachetnej.

Dodając do tego powierzchnię grillowania wynosząca aż 80 cm x 44 cm z palnikami o mocy 28,3 kW i systemem równomiernej emisji temperatury PTS dostajemy świetne rozwiązanie dla osób zdecydowanych, wiedzących czego oczekują od grilla, i pragnących przy tym urządzenia stanowiącego stylową ozdobę.

Rozmach dotąd nieosiągalny

TRITON 6.1+ może wprawić w zakłopotanie.
zasobność innowacyjnych rozwiązań w nim zawartych, a także użycie sprawdzonych już środków jest olśniewająca.

Piekarnik zawiera w sobie aż 5 niezależnych, tubowych palników głównych ze stali rdzoodpornej, każdy o mocy 3,5 kW, oraz dodatkowo tylny palnik na podczerwień !
Daje to efektowną wręcz moc, usztywnioną poprzez emaliowane deflektory/osłony palników, przekazywaną bezpośrednio na żeliwny, emaliowany dwuczęściowy ruszt i emaliowaną żeliwną płytę do smażenia. Daje to jednostajne utrzymanie temperatury, przy jednoczesnej luźnej pracy przy naszej potrawie.
O bezpieczeństwo naszej potrawy zadbają także wskaźnik temperatury w pokrywie, i dodatkowy cyfrowy termometr z wyświetlaczem LED i wbijanym czujnikiem pomiarowym.

Uzupełnieniem funkcji piekarnika jest elektroniczny zapłon w przycisku,, a także rynienka ociekowa na tłuszcz, z opróżnianym pojemnikiem.
TRITON 6.1+ ma także niesłychany, podwójny palnik boczny DUAL RING, o mocy 7,3 kW ! Taka moc do tej pory mogliśmy dostać wyłącznie w domowych kuchenkach!
Pozwoli nam to na swobodne gotowanie dodatkowych potraw w trakcie grillowania.
Uzupełnieniem możliwości naszego grilla jest stalowy ruszt do podgrzewania potraw.

Imponujące oblicze, imponujące rozwiązania

Przy grillu TRITON 6.1+ zapomnimy o problemach z włożeniem butli, czy z ciężkim dostepem do niej. Zaimplementowany postępowy system REDI TANK, pozwoli nie tylko oszczędzić miejsce, lecz dzięki specjalnemu stelażowi da nam nieskomplikowany dostęp do butli.

Spoglądając na tą piękną konstrukcję wyprodukowaną z kompozycji lakierowanej/emaliowanej blachy stalowej i stali szlachetnej zwróćmy uwagę na jego pojemność – mamy dwie ogromne, samozamykające się szuflady, i specjalny schowek na akcesoria do grillowania.
teraz masz wszystko pod ręką, nie musisz martwić się o przypalone potrawy podczas gdy ty szukasz koniecznych narzędzi.
Na koniec zostawiamy smaczki – czyli dekoratywnie lakierowany panel czołowy, stelaż i szafkę dolną.

Oczywiście grill został wyposażony w solidne roli jezdne z hamulcem, dla zapewnienia maksymalnej swobody poruszania się.

Pokrowiec w komplecie!

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Gwarancja:

  • 5 lata na palniki tubowe ze stali rdzoodpornejOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.