Menu

Worek bokserski z uchwytem i drążkiem

Cechy produktu

  • Producent Gymrex 

Opis

Worek treningowy z mocowaniem i drążkiem - ścienny Uniwersalny worek z mocowaniem ściennym, a także drążkiem powstał z myślą o kompleksowym treningu bokserskim. Dzięki szerokiej nośności wieszaka przyda się także przy urządzaniu domowej sali ćwiczeń.

Sprzęt nie jest przeznaczony do wykorzystania komercyjnego. Worek bokserski GR-BH110 – charakterystyka Wysokiej jakości worek treningowy służy do doskonalenia ciosów. Solidne pasy zabezpieczające sprawiają, że zamontowanie go nie wymaga wykorzystania łańcuchów.

Uprawianie boksu nie tylko powiększa siłę i wydolność organizmu, lecz też polepsza koordynację wizualnie-ruchową i niweluje skutki stresu. 30-minutowy trening pozwala spalić ok. 450 kalorii, czyli równowartość podwójnego cheeseburgera.

Drążek do podciągania pozwala wzmocnić mięśnie, poprawić postawę i zmniejszyć ból pleców początkującym bokserom. Wygodne uchwyty oraz grube rączki przyczyniają się do pokaźniejszej stabilności w trakcie treningu.

wytrzymałość wieszaka to zasługa trwałej konstrukcji z wysokiej jakości stali. Solidny materiał zagwarantuje bezpieczne wykorzystywanie i stabilność przymocowanego do uchwytu sprzętu. Model GR-BH110 pasuje jeszcze do ciężkich worków treningowych.

Prosty montaż pozwala na przemyślana budowa o bezkompromisowym designie. Dodatkowo w zestawie załączono akcesoria potrzebne do przykręcenia uchwytu do ściany. Worek z mocowaniem i drążkiem od Gymrex sprawdzi w użytku domowym.

Pomoże urządzić pokój treningowy. Niezawodność, a także wszechstronność czynią z niego wyśmienity wybór do Twojego domu! Wszechstronność – do ćwiczeń z użyciem worka bokserskiego i drążka wytrzymałość – mocny stalowy wieszak ścienny Wygoda – błyskawiczny montaż przy pomocy śrub w zestawie zestaw o wszechstronnym zastosowaniu Wytrzymała stalowa kompozycja Prosty i prędki montaż Worek treningowy, a także drążek w zestawie elementy montażowe dołączone w pakiecie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.