Menu

WSIĄŚĆ DO POCIĄGU: EUROPA

Cechy produktu

  • Producent Rebel 

Opis

Wsiąść do Pociągu: Europa to polska wersja językowa znanego, wielokrotnie nagradzanego Ticket to Ride. To gra o budowaniu linii kolejowych, a edycja „Europa” dotyczy, jak można się domyślić kolei europejskich z przełomu XIX i XX wieku.

Proste zasady powodują, iż osoba zupełnie w nich niezorientowana może usiąść do rozgrywki dosłownie pięć minut po zajrzeniu do instrukcji. przeznaczona jest dla 2-5 osób w wieku powyżej 8 roku życia, a powoduje frajdę uczestnikom w każdym wieku.

Wszystkie części gry stworzono z niezwykłą trosceą o detale. Pudełko, poza mapą Europy, mieści ogromną liczba figurek (240 wagonów, 15 dworców), kart (110 pociągów, 46 biletów) i 5 widoczników punktacji.

Punkty zdobywamy za zajmowanie (czy też budowanie) linii kolejowych za pomocą losowanych kart, oraz dzięki sprzedaży (realizacji) biletów na gotowych trasach. Ten z graczy, który uruchomi najdłuższą nitkę, otrzyma dodatkowe punkty. Losowość, jak to w grach familijnych, jest pokaźna, żeby zrównoważyć szanse pomiędzy graczami, którzy mogą być przecież w zróżnicowanym wieku i mieć najróżniejszy stopień zaawansowania, jeśli chodzi o gry planszowe. Jednak koniec końców, wszyscy – zarówno młodzi, jak i starzy, przegrani i zwycięzcy – będą zadowoleni z czasu spędzonego przy stole z Wsiąść do Pociągu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.