Menu

Gra Czarne Historie 5

Cechy produktu

  • Producent G3 

Opis

Przybij "piątkę"!Jak to? Młoda para zapłaci życiem za spędzenie miłego wieczoru przy grillu? Dlaczego pewna kobieta uspokoiła się dopiero, gdy na podłodze odkryła ślady krwi? Wreszcie powstał nowy materiał dla niezliczonych sympatyków kultowych zagadek kryminalnych."Czarne historie 5" już są!Ponownie trzeba odkryć tajemnice niedorzecznych przestępstw, perfidnych intryg i dziwacznych wypadków.

Rozwiąż zagadki, rekonstruując kolejność wydarzeń kawałek po kawałku, a przekonasz się, iż niektóre zdarzenia to naprawdę czarne jak kruk historie.Czarne historie 5 to kontynuacja bestsellerowego zestawu Czarne historie, który podbił serca zwolenników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.komplet stwarzający Czarne historie 5 pozostał zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który także tym razem dopilnował, by w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać.

Za tworzącą świetny klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik.Międzynarodowy bestseller!PUDEŁKO zawiera: 50 kart instrukcja ilość graczy: 2 - 15Wiek graczy: od 14 latCzas gry: 45 min.Kategoria: Gry planszowe i logiczne / logiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.