Moje konto  ▾

Rekiny biznesu

Producent G3 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

PRO-GAMER

brak opinii

Rekiny Biznesu

Rekiny Biznesu

✓  Dostępny od ręki

37,40

Przejdź do sklepu ▸ PRO-GAMER

Gry planszowe Basanti

brak opinii

Rekiny biznesu - Wysyłka w 24h. Od 300 zł GRATIS! Kurier 13zł. Odbiór Poznań.

Rekiny biznesu - Wysyłka w 24h. Od 300 zł GRATIS! Kurier 13zł. Odbiór Poznań.

"Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni."

✓  Dostępny od ręki

35,70

Przejdź do sklepu ▸ Gry planszowe Basanti

Bonamedia.pl

22 opinie

Rekiny biznesu

Rekiny biznesu

… gracz nie powinni ujawniać przeciwnikom ilości posiadanych pieniędzy.Rozgrywka składa się z kilku rund, a w każdej z nich rozgrywa się kolejno 4 następujące po sobie fazy: 1. Uzupełnienie giełdy 2. Zagranie kart akcji i kart wpływu 3. Licytacja kart 4. Produkcja i wypłata dochodówGra kończy się, kiedy jeden z graczy zgromadzi w swoim imperium co najmniej 40 punktów zwycięstwa. Imperium …

✓  Dostępny od ręki

35,91

Przejdź do sklepu ▸ Bonamedia.pl

Grabaty.pl

brak opinii

Rekiny biznesu

Rekiny biznesu

… a w każdej z nich rozgrywa się kolejno 4 następujące po sobie fazy: 1. Uzupełnienie giełdy2. Zagranie kart akcji i kart wpływu3. Licytacja kart4. Produkcja i wypłata dochodówGra kończy się, kiedy jeden z graczy zgromadzi w swoim imperium co najmniej 40 punktów zwycięstwa. Imperium gracza to wszystkie zdobyte przez niego karty, które leżą przed nim na stole.Przykładowa opinia (Kamil …

✓  Dostępny od ręki

35,70

Przejdź do sklepu ▸ Grabaty.pl

Trzy Trolle

★★★★★
281 opinii

Rekiny Biznesu

Rekiny Biznesu

… Każdy z graczy otrzymuje 60€. Pozostałe banknoty, posortowane zgodnie z nominałami tworzą bank. W trakcie rozgrywki gracz nie powinni ujawniać przeciwnikom ilości posiadanych pieniędzy.Rozgrywka składa się z kilku rund, a w każdej z nich rozgrywa się kolejno 4 następujące po sobie fazy: 1. Uzupełnienie giełdy 2. Zagranie kart akcji i kart wpływu 3. Licytacja kart 4. Produkcja i …

✓  Dostępny od ręki

35,70

Przejdź do sklepu ▸ Trzy Trolle

3kropki.pl

★★★★★
8479 opinii

G3 Rekiny biznesu

G3 Rekiny biznesu

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale mogą pomóc obronić się przed zawiścią i korupcją. Uczestnicząc w zażartych aukcjach, gracze zdobywają najlepsze fabryki i najcenniejsze symbole st

Dostępność sprawdź w sklepie →

35,71

Przejdź do sklepu ▸ 3kropki.pl

Xjoy.pl

229 opinii

Rekiny Biznesu

Rekiny Biznesu

Gra karcina Rekiny Biznesu to kolejna gra twórcy Wysokiego Napięcia Friedemanna Friese. Jest to karcianka z dużą dozą humoru. Gracze wcielają się w tytułowych rekinów biznesu i licytują karty akcji, statusu, wpływu, fabryk by zdobyć punkty. Pośród rekinów nie ma miejsca dla płotek.

Dostępność sprawdź w sklepie →

35,99

Przejdź do sklepu ▸ Xjoy.pl

Informacje o produkcie

ProducentG3

"Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni."

Pieniądze szczęścia nie dają. Ale mogą pomóc obronić się przed zawiścią i korupcją. Uczestnicząc w zażartych aukcjach, gracze zdobywają najlepsze fabryki i najcenniejsze symbole statusu dla swojego imperium. Dlatego też czasem może opłacić się sięgnąć głębiej do kieszeni, zanim jakaś niespotykanie podła akcja któregoś z przeciwników przekreśli nasze wszystkie wysiłki.

Podczas rozgrywki wykorzystuje się po 15 kart na każdego gracza. Jeżeli w grze biorą udział mniej niż 4 osoby, nadmiarowe karty należy odłożyć do pudełka bez podglądania. Karty biorące udział w grze trzeba potasować i ułożyć na środku stołu w formie zakrytej talii. Następnie odkrywa się karty w ilości zgodnej z działaniem "liczba graczy + 3" i układa je wszystkie w jednym rzędzie obok talii. Te karty tworzą giełdę.

Każdy z graczy otrzymuje 60€. Pozostałe banknoty, posortowane zgodnie z nominałami tworzą bank. W trakcie rozgrywki gracz nie powinni ujawniać przeciwnikom ilości posiadanych pieniędzy.


Rozgrywka składa się z kilku rund, a w każdej z nich rozgrywa się kolejno 4 następujące po sobie fazy:
1. Uzupełnienie giełdy
2. Zagranie kart akcji i kart wpływu
3. Licytacja kart
4. Produkcja i wypłata dochodów

Gra kończy się, kiedy jeden z graczy zgromadzi w swoim imperium co najmniej 40 punktów zwycięstwa. Imperium gracza to wszystkie zdobyte przez niego karty, które leżą przed nim na stole.

Przykładowa opinia (Kamil Sambor, www.esensja.pl): "Dobrze podana mechanika plus odrobina humoru powodują, że do gry zasiada się z wielką chęcią. Jest to zarówno rozrywka dla rodzin z dwunastolatkami, jak i gra, w której dorośli zanurzą się z wypiekami na policzkach."

Recenzje i video-recenzje:
Recenzja w serwisie Esensja.pl
Recenzja w serwisie Spiellust.net
Recenzja w serwisie GamesFanatic.pl
Recenzja w serwisie Polter.pl

Do gry dołączamy kartę promocyjną "Okrągła czterdziecha".

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.