Menu

Valeria Karciane Królestwa GFP

Cechy produktu

  • Producent Games Factory Publishing 

Opis

Valeria: Karciane królestwa to gra, w której wcielasz się w diuka, który chcąc przejąć tron po starym królu pozbawionym dziedzica, robi wszystko, by zjednać do siebie mieszkańców Valerii, a co ważniejsze, żeby ochronić ich i całe królestwo przed strasznymi potworami.

W grze Valeria: Karciane królestwo gracze rozbudowując swoją talię tworzą własne królestwo, walczą z potworami i kupują karty dzięki zdobytym wcześniej surowcom (punktom walki, magii i złota), a za pomocą kostek aktywują dodane karty, które zapewniają punkty zwycięstwa. Gra początkuje się od zbudowania krainy składającej się z czterech rzędów po pięć stosów kart 2 rzędy bohaterów, rząd potworów i rząd lokacji. W talii gracza na początku znajduje się tylko jeden Rycerz, Chłop, 2 żetony złota i 1 żeton magii,momentalnie talia ta zostaje powiększona o kolejnych bohaterów.

Valeria: Karciane królestwo to szybka gra dedykowana dla 2-4 osób, której niewątpliwą zaletą jest spektakularna oprawa graficzna. Autorem ilustracji jest Mihajlo Dimitrievsky, znany z zasady z grafik do gry Najeźdźcy z północy.
Zawartość gry:
215 kart
32 podziałki
2 sześciościenne kości
189 istotników

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.