Moje konto
  • Euro Truck Simulator [PC] Euro Truck Simulator [PC]

Euro Truck Simulator [PC]

5 ofert z 5 sklepów

Producent ValuSoft Wersja językowa polska Gatunek symulacja Przedział wiekowy 3+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Euro Truck Simulator

… jest wynagradzany, ale koszty zakupu i utrzymania ciężarówki małe nie są.Euro Track Simulator to symulator ciężarówki. Pokierujesz w niej pojazdem, który przewozi tony różnorakich towarów, od zabawek po ubrania. Twoim zadaniem będzie dostarczenie ładunku na czas, z jednego europejskiego miasta do drugiego. W ten sposób zarobisz pieniądze na rozwój swojej firmy. Choć gra jest symulatorem, to model …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Euro Truck Simulator

… poszerzanie umiejętności. Podczas jazdy po drogach Europy trzeba pamiętać o ilości paliwa, ponieważ jego brak łączy się z kosztownym wezwaniem pomocy drogowej. U góry ekranu można zauważyć obecny stan majątkowy, stan techniczny ciągnika i naczepy, poziom zmęczenia oraz datę i godzinę. Jeśli ikona zmęczenia zapełni się w całości na niebiesko, a nigdzie nie będzie w pobliżu stacji benzynowej ani serwisu, …

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
4001 opinii

Gra PC TOPWARE POLAND Euro Truck Simulator

Gra PC TOPWARE POLAND Euro Truck Simulator

Gra PC TOPWARE POLAND Euro Truck Simulator

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentValuSoft
Wersja językowapolska
Gatuneksymulacja
Przedział wiekowy3+

Euro Truck Simulator 2: Going East!. Pierwszy oficjalny dodatek do znanego i popularnego symulatora samochodów ciężarowych, pozwalającego na dostarczanie różnej maści towarów do pokaźnej liczby europejskich miast.

Rozszerzenie rozbudowuje dostępną w grze siatkę dróg o wschodnią część Europy, ze szczególnym uwzględnieniem terytorium Polski. Alias: Euro Truck Simulator 2: Eastern European Expansion. Euro Truck Simulator 2 to produkcja w wierny sposób oddająca realia zawodu kierowcy ciężarówki.

Stworzona przez prawdziwych weteranów gatunku, studio SCS Software, umożliwia podróż przez niezliczoną ilość kilometrów europejskich dróg, dostarczając ładunki do takich miast jak Berlin, Londyn czy Amsterdam, ale i również Szczecin, Poznań oraz Wrocław.

Eastern European Expansion, czyli pierwszy, oficjalny dodatek do Euro Truck Simulator 2, poszerza repertuar dostępnych w produkcji miast i dróg o realistycznie odwzorowane południowo-wschodnie tereny Polski, jak i również północny fragment terytorium Węgier.

W związku z tym w grze pojawiają się takie rodzime miasta jak: Kraków, Warszawa, Łódź, Olsztyn, Gdańsk, Białystok oraz Katowice. Poza tym rozszerzenie uwzględnia również dodatkowe aglomeracje miejskie na terytorium Czech i Słowacji.

Zupełnie jak i w podstawowej wersji tytułu, każda z nowych, wymienionych lokacji pochwalić może się charakterystycznymi dla siebie, ikonicznymi budynkami. Dostarczając ładunek do stolicy Polski, naszym oczom ukaże się Pałac Kultury i Nauki, Kraków zaś uraczy widokiem zabytkowego Wawelu czy Sukiennic.

Całość połączona została oczywiście gęstą siatką dróg i autostrad, po których to poruszamy się niedostępnymi wcześniej modelami ciężarówek. Do obecnych w produkcji modeli firmy IVECO, MAN czy Renault, wraz z Eastern European Expansion dołączył szereg nowych pojazdów, tych samych jak i zupełnie nowych marek.

Wersja językowa: polska

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też