Moje konto  ▾

The Sims 3 Miejskie Życie [PC]

Producent Electronic ArtsWersja językowa polskaGatunek symulacjaPrzedział wiekowy 12+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Quicksave

brak opinii

Sims 3 Miejskie życie PC

Sims 3 Miejskie życie PC

✓  Dostępny od ręki

39

Przejdź do sklepu ▸ Quicksave

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectronic Arts
Wersja językowapolska
Gatuneksymulacja
Przedział wiekowy12+

Uzupełnij otoczenie swoich Simów nowymi miejscami i obiektami w mieście!
Pakiet The SimsTM3 Miejskie Życie Akcesoria* wprowadza lokale wraz z dziesiątkami nowych obiektów, które odmienią wygląd domów i miasta Twoich Simów.

Wraz z The SimsTM3 Miejskie Życie Akcesoria* możesz wyposażyć nową bibliotekę, ekskluzywną siłownię, wesoły plac zabaw lub pachnącą świeżością pralnię. otrzymacie ekscytującą zawartość: nowe miejsca, które zmienią wygląd miast Twoich Simów: np. lokale, takie jak Kawiarnia Smakowite Kąski", które także mogą odwiedzać!

Wszystko to kompletnie wyposażone w obiekty, które równie doskonale nadają się do wnętrz domów. Zbuduj świetną, nową bibliotekę, stwórz ekskluzywną, zaawansowaną technicznie siłownię, zaprojektuj wesoły plac zabaw lub z przyjemnością wykonuj obowiązki domowe w nowej pralni.

CECHY -Gotowe miejsca i obiekty - Daj miastu swoich Simów nowy wygląd dzięki wyjątkowym, gotowym miejscom i obiektom - albo zbuduj swoje własne, fajne otoczenie. -Sprawni i czyści - Ćwicz na najbardziej zaawansowanym technicznie sprzęcie gimnastycznym, a potem upierz swoje spocone ubranie w nowym zestawie pralki i suszarki. -Pora na relaks - Dzieciaki zachwycą się nową Siłownią z Dżungli" z serii Słoneczna Chata, zjeżdżalnią oraz piaskownicą, podczas gdy dorośli mogą grać w szachy obok nowej fontanny. -Czas na naukę lub czas na bajkę - Uzupełnij biblioteczkę o elegancki zestaw akcesoriów, zbuduj własny gabinet albo wydziel miejsca pracy za pomocą specjalnych siedzisk modułowych. -Nowe, swobodne stroje i fryzury - Ubrania na sprawunki, do spędzania czasu ze znajomymi lub ćwiczeń - mnóstwo stylów, które spełnią wszystkie modowe potrzeby Twoich Simów. Wymagania sprzętowe:
- Procesor: Pentium 4 2 GHz
- Pamięć RAM: 1 GB RAM (1.5 GB - Vista/7)
- karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
- 1.3 GB HDD - OS: Windows XP/Vista/7

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.